Prosinec 2014

návrat?

17. prosince 2014 v 17:35 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Ahoj holky! :)
Zjistila jsem, že bez pro ana blogu nedokážu žít. Nejde jen tak opustit tuhle komunitu, už to beru jako součást života. Tak se tedy ptám, jestli by vás bavilo navštěvovat můj blog, jestli má smysl znovu denně přispívat. Založila jsem si nový blog, tak pokud budete chtít, dám vám adresu.
Váha se skoro nehne, shodila jsem sice dvě kilča, ale to samozřejmě není vůbec znát. Snažím se jíst zdravě, občas nejím vůbec. Cvičím každý den. Ve škole mi to kupodivu docela jde, teda až na matiku, ve které neplavu, já se v ní přímo topím.
Blíží se Vánoce, podle mě nejlepší období v roce. Mám letos ale hodně velkej strach z jídla. Jak se znám, při první příležitosti podlehnu cukroví a zase se na nějaký čas vrátím k mie. Nebo se tomu vyhnu a budu striktně dodržovat svá pravidla i přes svátky? Budu se na Silvestra bavit? Nebudu mít už nikdy deprese? Milion otázek, ani jedna odpověď. S ničím si zkrátka nejsem jistá. Teď sedím ve svém pokoji, svítí v okně vánoční dekorace a vidím, jak venku chumelí. Hoří vánoční svíčka a mám připravenou svoji nejmilejší knížku ke čtení. Možná s prázdným žaludkem by mi bylo líp.

http://www.lovethispic.com/uploaded_images/54373-The-Touch-Of-Snow.gif