13.6.

13. června 2014 v 23:08 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Pátek 13. Žádné neštěstí se nestalo, jen si má nejlepší kámoška všimla, že se zase řežu, nejspíš to řešila s druhou spolužačkou, domluvily se spolu, že o tom řeknou naší třídní a vyřeší se to tak. Mám neskutečnej vztek. Jo, je od nich pěkný, že mají starost zrovna o mě, jenže já dost jasně řekla, že mi s tím jen tak někdo nepomůže, odmítla jsem, tak proč to pořád řeší? Bylo mi to hrozně nepříjemný. Zohavuju sama sebe, ne lidi kolem, tak snad je to moje věc a nikdo mi do toho kecat nemusí, ne? Kámoška se div nerozbrečela, když o tom se mnou mluvila. Bylo mi to líto, mám ji ráda.
Ze školy jsem šla s D a pak jsme šli ven. Opět jsem toho v noci moc nenaspala, takže jsem nehorázně unavená. Už víc jak měsíc nemůžu pořádně spát. Místo spaní teda přemejšlim nad vším možným, ty špatný myšlenky mi nedovolí usnout. Jsou to takové skličující stavy, cítím se strašně. Pak jsem vynervovaná úplně ze všeho, přejídám se a zvracím. A když náhodou zrovna hladovím, tak pak nezvládám učení, protože jsem moc unavená. Moje tělo poslední dobou docela kapituluje, už i z obyčejný vody mám křeče a chci zvracet. O cc light ani nemluvím. D mi pořád dokola opakuje, že si mám užívat života. Jenže to je kurva těžký, když se z ničeho nedokážu radovat, nic mě nebaví. Škola mě za poslední dny zdeptala až dost, ale ještě mě čeká oprava chemie a písemka z němčiny. No a čtyřka z matiky jasná, písemku jsem snad ani hůř napsat nemohla. Jako bonus musim do pondělí napsat nějakej trapnej příběh na češtinu, ty vole. Píšu ráda, ale ne tyhle sračky. Otec projevil snahu a zítra mě vezme na nějaký atrakce do hor a večer možná na ten koncert. Jo, udělal mi tím radost, konečně myslí na to, že má dceru. A úplně jsem se zapomněla pochlubit, že mám z bižule dvojku!!! Vycházela mi skoro čtyřka, ale nějak jsem to ukecala a mám klid. Splnila jsem to, co jsem posledně v pololetí zapřísáhla- z bižule budu mít dvojku.
Musim něco s tim žrádlem udělat. Až mě zas bude příště D zvedat, musim být o dost lehčí než dneska. Mám to úplně blbě vymyšlený, jídlo do 100 kcal je pakárna. Dnešní jídelák radši ani zveřejňovat nebudu, je mi z toho na blití. Zítra to bude určitě lepší, dám si buď pár jahod, nebo se pokusím o hladovku.
http://media.tumblr.com/tumblr_lydo41o8wT1r4pshy.gif
 


Komentáře

1 xo-girl xo-girl | Web | 14. června 2014 v 7:37 | Reagovat

docela mě tvoje články děsí. líbí se mi, jak je píšeš a mopc ráda je čtu, ale jsou děsivý. docela by mě zajímalo, jaká seš v reálným světě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama