25.5.

25. května 2014 v 11:46 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
https://24.media.tumblr.com/9939bac5f52815cf99b347d7a1af0734/tumblr_n5wpfhPdjN1s7mu7co1_500.jpg

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: pangasius
svačina: ×
večeře: ×
celkem: 91 kcal
pohyb: 40 min pump it up (-320 kcal), How to lose belly fat


Pátek? Hroznej. Těžko říct, jestli se P vysral na mě nebo já na něho, no to je jedno. Šla jsem do školy dřív, prostě se mi chtělo, žádný jiný zvláštní důvod k tomu nebyl. Abych to ale pak nemusela "kámošce" vysvětlovat, jednoduše jsem jí nakecala nějakou blbost. Fuck :D Vždycky jsem tak nějak podvědomě tušila, jak tohle celý dopadne. Upřímně? Je mi to jedno :D Nakonec jsme se ani moc neučili, prostě volnější hodiny. Holky si sesedaly k sobě a povídaly si tak různě o všem možným. Přišla řeč ohledně řezání. Chtěla jsem z tý třídy utéct, nedalo se to poslouchat. Bylo mi do breku. Takže teď už je úplně jasný, že kdybych šla do školy v tílku, tak mě asi doženou k šílesntví těma kecama. Po škole jsem myslela, že půjdu s D, ale odešel a ani se na mě nepodíval. Říkala jsem si, že se možná stydí za to, co mi psal. Nevím, no. Docela mě to trápí, mám ho ráda. V sobotu taky strašný. Slavili jsme babči šedesátiny, jeli jsme už na oběd. Tak jsem snědla lžíci nudlový polívky, jeden pidi kuřecí plátek a nějakou směs lesního ovoce. Už ani nevím proč, ale přišla řeč na zvracení. Takže si dělali srandu z bulimiček. Moc mi to příjemný poslouchat nebylo.
Zítra začínám s veganskou stravou. Rodiče nesouhlasí, ale co je jim do toho? Při nejmenším může být mamka ráda, že mi nebude muset vyvařovat. (což nemusí ani teď, ale to ona prostě nepochopí) Aspoň na týden bych to chtěla zkusit, uvidím, jestli mě to chytne.
Venku je krásně, tak půjdu na jednu akci ve městě. Sice bude všude jídlo, ale nesnášim jezení na veřejnosti, takže pohoda.
 


Komentáře

1 Foxie Foxie | E-mail | Web | 26. května 2014 v 19:02 | Reagovat

Krásný jídelníček. :) Doufám, že se to ve škole, s klukama i s rodinou zlepší... :)

2 Melisa Melisa | Web | 26. května 2014 v 21:00 | Reagovat

držím palce s veganskou stravou, já to jednou taky chtěla zkusit, ale po 2 dnech jsem to vzdala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama