22.5.

22. května 2014 v 21:41 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://37.media.tumblr.com/794ef5e3e05c50e294b5b9ab0631b412/tumblr_n55ydhSz7E1tapp7po1_500.jpg

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: čínské nudle
svačina: jogurt
večeře: ×
celkem: 362 kcal
pohyb: posilování břicha


Šla jsem ven s D. Na V jsem se vykašlala, ani pořádně nevím proč :D Dost se divím, že jsem byla venku dvě hodiny i přes tu nesnesitelnou bolest hlavy, navíc v triku s dlouhým rukávem. Celej den jsem se grilovala, ale zítra si po dlouhé době vezmu krátkej rukáv. To bude keců ohledně mých pořezaných rukou. Spolužačky mi jsou u prdele, spíš mi jde o rodiče. Co mi na to asi řeknou? Seřvou mě? Zmlátí mě? Dojde jim trpělivost a po věčných výhružkách mě fakt pošlou na psychinu? Mám strach. Ne, nemohla jsem si ty všechny následky uvědomit dřív. Zítra se vrací ségra ze švp, tak se dost bojím, co všechno tu bude k jídlu. V sobotu bych něco chtěla ukuchtit, ale je rodinná oslava. A v neděli budu mít konečně plno pohybu.
Ráno jsem měla mluvit s P, ale odložil to na zítra. Tak uvidíme, jestli nezapomene. Pokud jo, tak už se na něj fakt vyseru :D Máme zítra opět dementní rozvrh, chemii asi nepřežiju. Nic nového nemám, váha se snad zastavila či co. Zítra budu mít čas na vaše blogy, pak už to určitě bude pořád dobrý. Musím si to nějak rozvrhnout. Takže stačí přežít zítra čtyři hodiny ve škole a pak pohoda jahoda.
 


Komentáře

1 Jolly Jolly | E-mail | Web | 23. května 2014 v 22:27 | Reagovat

Radši se neřež, nestojí to zato a jizvy nejdou vrátit. I já toho lituji. Ale většinou si toho lidi stejně moc nevšímají, pokud nejsou ty jizvy čerstvější no... Ale opravdu: měj úctu ke svému tělu a netrestej ho tak, už ho trestáš dost hubnutím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama