18.5.

18. května 2014 v 12:42 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
https://31.media.tumblr.com/26eb6bd37a8893294cb016bea4be8240/tumblr_n5rn2ieinF1tvp999o1_500.jpg

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: přírodní kuřecí řízek (35 g)
svačina: ×
večeře: ×
celkem: 50 kcal
pohyb: 20 min pump it up (-160 kcal), VS model workout: Fat blasting circuit, VS workout: ab workout, butt workout, legs workout (-300 kcal), Yoga bedtime


Ahoj kočky :)
Jo, držím se.. s žiletkou v ruce je svět hned jinačí. Ani ty pocity nedovedu popsat. Jsem zhnusená tím vším kolem. Mizerný dny, už aby to všechno trápení se pro nic skončilo. Vypadá to, že jsem chytla druhý dech, zase se chci pořádně pustit do hubnutí. Bude to vážně boj, nutně potřebuju zhubnout. V polovině června bych se ráda dostala aspoň ke 40 kilům. Když budu míň jíst a víc cvičit, tak to půjde poměrně snadno. Jen vydržet a nepokazit to. Zase psát každý den. Chci zas světu ukázat, že pevnou vůli mám. Poslední noci pro mě byly dost depresivní. Usnu tak na čtyři hodiny maximálně. Kurt Cobain, moje ponuré myšlenky a žiletka. Mám šíleně pořezaný ruce. Zase bude trvat několik týdnů, než si budu moct vzít krátkej rukáv. Až si toho všimne máma, asi mě pošle do blázince. Srát na to.
Jsem jak chodící kus špeku. Nechutná už na první pohled. Štítím se sama sebe. Musím zhubnout. Musím, musím, musím!
 


Komentáře

1 qow qow | Web | 18. května 2014 v 13:22 | Reagovat

Můžu ti něco doporučit z vlastní zkušenosti? Ten hněv, bolest, to všechno, nepiš to na sebe jizvama. Řekneš, že nevím, o čem mluvím? Léčila jsem se, takže vím, jaký význam může mít slovo žiletka, krev, bolest nebolest a jizva. Nedělej to. Vypiš to ze sebe, nakresli to. Nevyrývej to.

2 Cassie Cassie | Web | 18. května 2014 v 18:17 | Reagovat

Nerob to, nenič sa. Budeme ťa podporovať, pomôžeme ti ak to pôjde. Veď ješ tak máličko a skvele cvičíš, že schudneš čoskoro. Neubližuj si, ja viem depresie sú strašné, ale musíš sa naučiť bojovať aj inak. Nakoniec sa na teba nebudú pozerať ako na silné dievča- čo naozaj si, ale ako na nejakú trosku alebo také niečo.
Viem, že ja ti týmto veľmi nepomôžem, ale dúfam, že vedomie, že sa niekto zaujíma ti aspoň trošku rozjasní deň. Veľa šťastia Effy.

3 Panavi Panavi | 18. května 2014 v 20:12 | Reagovat

velmi velmi ti rozumiem.. ale jednoducho tú žiletku polož.. nič iné k tomu nemôžem povedať.. viem aké to je.. a proste takto som to spravila aj ja...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama