23.4.

23. dubna 2014 v 22:15 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbzpk3UP9a1rj284mo1_500.jpg

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: čínské nudle se zeleninou
svačina: ×
večeře: ×
celkem: 271 kcal
pohyb: exercise for a flat stomachDneska je to přesně rok od přijímaček na gympl. Vlastně to byl jen test, přijímačky se nedělaly. Obrovské štěstí. Tak jsem teda zavzpomínala, jak divný to bylo. Vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu, co všechno se stane.
Včera jsem ve škole nebyla, takže dnešek byl první den po velikonočních prázdninách. Hrozná únava. V pondělí večer jsem si po dlouhé době psala s P. Zase mě celou zblbnul, teď na něj musim pořád myslet. Často jsem přemejšlela, co se mezi námi stalo, že už spolu nemluvíme, ale teď je to fakt síla :D Nebudu to radši řešit. V je zase naštvanej, už mě to fakt nebaví. Ale mám ho ráda, to je možná problém.
Mnohem víc mě teď trápí škola. Chvíli se mi zdálo, že jsem si známky zlepšila, ale zase to jde dolů. Docela z toho mám nervy. Další hrůza je ms. Zpoždění 14 dní, nevím jestli je to normální. Dřív jsem to měla po deseti dnech, pak se to spravilo, teď to mám zas úplně rozhozený. Někdy ale mívám v podbříšku bolesti. Netuším, co mám dělat.
Zjistila jsem, že umím parádně lhát :D A to jsem tvrdila, jak děsná bych byla herečka :D Teď by mohlo být všechno snažší, jídla bych se zbavila hned. Kámošky si všimly, že mám jizvy od řezání. Kurvaaa. Nějak jsem si z toho hlavu nedělala, něco jsem jim nakecala. Spíš mě zarazilo, že si toho takovou dobu nevšimly. Tak půl roku. Neřešim to už. Teď si strašně moc přeju, abych školu zvládla bez stresu, v klídku hubla a nemusela řešit ty sračky kolem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama