20.4.

20. dubna 2014 v 11:01 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/c18170c6343167eaf3193d518bc0e1a6/tumblr_mnqnby0YLt1rl9qmao1_500.gif

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: kuřecí řízek přírodní, ledový salát
svačina: ×
večeře: ×
celkem: 149 kcal
pohyb: 40 min pump it up (-320 kcal), 21 min exerice for a flat stomach


Včera jsem teda byla s tátou, až mě trochu vyděsilo, že se o mě začal zajímat. Teď, z ničeho nic. Od mých zhruba šesti let jsme se vídali míň a míň a teď mi řekl, že to chce napravit, že ho to moc mrzí. Mám vůbec ještě zájem? No, asi jo. Je to přeci můj táta a i přesto, jak o něm rodiče často mluvili ve zlým (a pořád mluví), tak ho mám hrozně moc ráda. I přes ty všechny jeho chyby. Jsem celá po něm, možná proto mám k němu stále pochopení. A to je co říct. Taky mě mrzí, že mě vyměnil za motorky, mladé přítelkyně a bůh ví, za co všechno ještě. Nechápu, jak to mohl udělat. Byla jsem malinká holčička, když se rodiče rozvedli, nechápala jsem to. Naštěstí mi to všechno postupem času došlo. Teď už má jen svojí rodinu, včetně mě. A taky svý kamarády.. vážně doufám, že ho zas nestáhnou zpátky. Tak teda nevím, co si o tom všem myslet. Je mi hrozně nepříjemný, že zas příští měsíc půjdou na soud a budou řešit v největší míře mě. Mám strach.
Z toho mám fakt nervy. Dál mě štve V. Je stejnej jako ostatní kluci. Jak jsem si jen mohla myslet, že je výjimka?
No a teď to nejlepší- rodiče začali řešit dovolenou u moře! Pááni, to jsem nečekala. U moře jsem byla jen dvakrát, posledně minulý rok. Zážitek, neskutečnej :) Ještě teď si vybavuju tu cestu tam, jak jsme projížděli při západu slunce někde kolem Budějovic, malou vesničkou s malýma baráčkama a děckama, co skákaly přes švihadlo. Ten krásně čistej letní vzduch. Tenkrát jsem neměla skoro žádné myšlenky, jen jsem zírala z okýnka autobusu a vnímala to nový okolí. Vůbec by mě nenapadlo, že za pár týdnů budu v nějakém 'začarovaném kruhu', ačkoliv už v srpnu jsem držela dost drastické diety a několikrát se pokoušela o zvracení. Ve všem jsem viděla kousek naděje.
Tak doufám, že se na nás štěstí usměje a i letos to vyjde. Znamenalo by to jediný- pořádně zhubnout a taky začít šetřit. V tom případě se nesmím sladkostí ani dotknout, pak mamka uvidí, že tam toho máme k jídlu dost a nebude nic kupovat. Možná to vidím moc jednoduše. Oběd dneska snad nebude nejhorší. Nevycvičim ty kalorie hned, ale půjdeme skoro 4 km pěšky, tak možná něco málo spálím tou chůzí. Jestli to bude zítra katastrofa nevím, jídelák ale radši ani psát nebudu. Už vidim babičku, jak mi dá balíček čokolád a já se toho ani nedotknu. Byla by smutná. Je strašně citlivá a lítostivá, navíc teď to budou první Velikonoce bez dědy, tak o to to bude horší. Od úterý zpřísním denní režim, musim zas omezit potraviny a naopak si udělat seznam těch, které můžu. Minulý rok mi to takhle klapalo dobře.
 


Komentáře

1 Melisa Melisa | Web | 20. dubna 2014 v 12:13 | Reagovat

každý občas dělá chyby, třeba si to právě teď tvůj taťka uvědomil, že udělal chybu a chce to napravit :) u soudu jsem nikdy nebyla, ale snad to zvládneš a dopadne to dobře, já u moře ještě nikdy nebyla a ani mě to k němu nějak neláká, neumím totiž plavat :D ale ležet na pláži by se mi líbilo, to zase jo :D

2 Pro ana Dee / Pro ana Dee / | Web | 20. dubna 2014 v 13:10 | Reagovat

Mas krasny jidelnicek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama