11.4.

11. dubna 2014 v 19:33 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1v5rmJ1Du1r5rfyoo1_500.jpg

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: čínské nudle (271 kcal)
celkem: 271 kcal
pohyb: posilování břicha


Když člověk jednou začne s miou, je těžké přestat. Tak si zkuste představit, jak asi vypadal ten týden, co jsem nenapsala. Ano, zvracení, zvracení, zvracení. Jsem teď ujetá na tvarohu, je sice dietní, ale taky se dobře zvrací. Jsem pitomá.
Už se nechci po každém jídle sklánět nad záchodovou mísou. Nevím, jestli je to kvůli tomu, ale vždycky, když se vyzvracím, tak mě přepadne příšerná nálada. Nemůžu přestat brečet, mám hrozně špatné myšlenky. A po každém jídle mám křeče. Pořád poslouchám Nirvanu, děsně mě to uklidňuje. Bez týhle hudby, knížek a mátovýho čaje si nedokážu představit své bytí. To by vážně nešlo. A tak ve škole jen přežívám a čekám na tu báječnou cestu domů. Jsem pořád unavená a je mi zima. Ať jsem zachumlaná pod peřinou nebo zrovna ve vaně, je to pořád stejně strašný. Už ať je zase hezky a já můžu začít běhat.
Škola je pořád to nejodpornější místo. Nechodím tam vůbec ráda. Vím, že mám dobrou třídu, ale stejnak se tam mezi nima necítím dobře. Připadá mi, že se všichni přetvařujou a tajně mě nenávidí. Jsem paranoidní.
Tak jsem si řekla, že buď nebudu jíst vůbec, nebo maximálně jedno jídlo denně, do 300 kcal. A to je docela dost. No, takže tak. Musím zhubnout, co nejrychleji. Pořád to jen flákám. Mám teď nejspíš hodně oslabenou imunitu. Pusu mám plnou aftů, jsem bílá jak stěna, mám úplně tvarohovitou pleť, kruhy pod očima, hnusný vlasy a celkově se necítím nejlíp. Rozhodně za to může taky zvracení, moje nehty jsou tragický. A krvácí mi dásně. Paráda. Mám něco s krkem, když ten problém bude přetrvávat, tak jdu příští týden k doktorce. Docela riskantní.
Nevím, jak to teď bude s jídlem. Ráda bych teď nejedla vůbec, tak jak jsem si plánovala, ale vždycky se to kvůli něčemu posere. Tak nevím, no. Budu zase psát každý den, teď to bylo kvůli mie těžký.
Konečně jsem si myslela, že mám nějakou oporu, někoho, kdo mě má fakt rád a záleží mu na mně, ale byla jsem zas jen naivní. Nevím, co chci. To je můj problém. Připadám si zbytečná. Ještě ve středu bylo všechno úplně úžasný, ale nejspíš se stalo něco, co to všechno změnilo. Nebo to jen zase všechno vidím černě? Už nevím, co dělat. Zase je mi do breku. Jsem úplně sama. Tlustá, hnusná, odporná sama sobě. Nic mi nevychází. Zase postupně všechny ztrácím. S H se vidím už jen posledních pár dní, pak musí do nemocnice. S V je to děsně složitý, nevyznám se v něm. Myslela jsem, že mu můžu věřit, že se na mě jen tak nevykašle. Smůla :) Já hloupá naivka. Docela dost mě to mrzí, už jen proto, že ví, jak to mám všechno těžký, svěřila jsem se mu za těch několik měsíců snad úplně se vším. Jsem mu zkrátka ukradená. Své kamarádky už ani řešit nechci, nevím, co si myslet. Jednou se mi všechno zdá ok, pak mám pocit, že jsem jim k smíchu. Učitelé mi přijdou nefér. Téměř všichni. Co to je vůbec za způsob výuky, udělaj si kafe, sežerou si tam rohlík, pustí nám nějakej trapnej pořad místo probírání dějin a dlabou na nás. Tohle je jen příklad, ale na některé to docela sedí. Kdyby s námi pak jednali spravedlivě, tak to neřešim. Zase se vším bojuju. Potřebuju někoho, komu můžu všechno vyklopit, ani nestojím o nějaké přemoudřelé rady, mně vážně stačí jen obejmutí a přítomnost někoho, kdo mě má aspoň trochu rád. Asi toho chci moc. Táta na mě definitivně kašle. Rodiče teď někdy měli soud, docela mě to dostalo, vlastní táta mi odmítá dávat víc peněz, když ví, jak moc je potřebuju. Zejména kvůli škole. Jak se mám vůbec někdy postavit na vlastní nohy?
Asi si jdu pobrečet do vany, tady v pokoji nemám soukromí. Netuším, co budu dělat pak. Učit se? Nejspíš. Taky jsem ten článek mohla zkrátit a jen napsat, že je všechno zase totálně v prdeli, ale vždycky potřebuju nějak ventilovat vlastní pocity, když to jinak nejde.
 


Komentáře

1 bitch-loses-weight bitch-loses-weight | 11. dubna 2014 v 23:56 | Reagovat

už som sa bala čo sa stala, že nepíšeš na blog :-/ je mi to ľuto, že sa takto citiš, a vraciaš, neboj sa s pekným počasím pride aj zlepšenie nálady :) Nirvanu tiež milujem. Ked mam depku počuvam ju dookola..
Drž sa ;)

2 Aimee Fope Aimee Fope | Web | 14. dubna 2014 v 5:31 | Reagovat

Tvůj článek mě dostal, myslím, že jsem se dost vžila. Takovéhle dny, kdy se toho nakupí až moc špatného, jsou prostě vhodný akorát tak k zabití. Ráda bych Tě objala, ale tak trochu není možnost. Můžu jen napsat, ať jsi silná, ať dáš hlavu vzhůru. S tou Miou mě to neskutečně mrzí. Moc bych si přála, aby jsi našla sílu a ze dne na den toho nechala. Ale vím, že je to těžké. Už máš děsivé zdravotní problémy, už v tomhle ohledu bude jen hůř, jestli nepřestaneš. Je to Tvůj život a i když se k Tobě táta zachoval takhle a spoustu věcí ovlivnit nemůžeš, zkus aspoň to, co změnit můžeš. Přestaň s tím. Raději nejez. Najdi v sobš sílu a spoj se víc s Anou, lepší než tohle. Se školou mám stejný problém, mám pocit, že mě všichni nenávidí, že nikam nepatřím. Uvnitř někde ...hluboko..vím, že to není pravda, že spousta lidí mě má rádo. Ale já žiju s pocitem, že jsem někde vzadu, ve stínu a nikdo m nevidí, neslyší a každému na světě jsem jedno. Beruško, buď silná, zatoč s tím, s čím můžeš :)) piš nám častěji. Jsme tu pro Tebe !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama