Únor 2014

Invisible.

26. února 2014 v 22:03 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
DLOUHÝ ČLÁNEK, NENUTÍM VÁS TO ČÍST.
http://data2.whicdn.com/images/72993187/large.jpg

včera
Všechny holky jsme byly v šatně, kde jsme čekaly na tělocvikářku. Tak jsem si od spolužaček vyslechla, že vypadám otráveně a že se tak tvářim pořád. Haha. Pak jsem tam jen tak seděla sama na konci lavičky, ostatní holky utvořily kroužek, děsně nahlas se smály a zpívaly, přeřvávaly se jedna přes druhou a bavily se. Bylo mi fakt hodně blbě, z hladu a především z žízně, celej den jsem nepila. Všechno jsem viděla tak nějak 'zpomaleně' a z toho hluku mi úplně zvonilo v uších a třeštila mě hlava. Musím přiznat, že se mi fakt chtělo brečet, nikdy jsem si nepřipadala tak sama a odstrčená. Ať se snažím jak chci, stejně budu vždycky ta navíc.
Pak jsem si pokecala s K, ta mi řekla, že zažila to samé, co teď já. Předtím mi dala pusu na čelo a pohladila mě, pak mě objala. Jakmile je někdo ke mně takhle moc milej, úplně se mi chce brečet, tohle prostě nezvládám, hlavně u svý doktorky. Tělák byl šíleně náročnej, celých 20 minut jsme cvičily jak blázni. Na matice u tabule jsem se div nesesypala. Nějak jsem odpoledku přežila a zase mě čekala cesta domů. Večer mě zachránil H, když mi napsal. Hned lepší nálada. Ještě, že ho mám, i když je teď v nemocnici a do školy nechodí. Jakou já mám smůlu. Tak si říkám, že je moje máma snad slepá nebo co.. To jí fakt není divný, že jsem věčně zalezlá v pokoji, ze školy chodím zdeptaná, chodím spát až kolem půlnoci kvůli špatnému usínání, odmítám jíst veškerá jídla mimo ovoce a zeleniny, chci jen sugar free pití, cvičím jak šílená a přes den s nima prohodim 5 slov? Vážně je tohle podle ní ok?
dneska
Zase přetvářky, to je na hovno. Známky mám špatný, jsem úplně nemožně blbá. Člověk, jako jsem já, si nezaslouží žít.
Večer mi napsala K, řešila se mnou moje dva problémy- přátele a rodiče. Je to naprosto úžasná kamarádka, tím si jsem naprosto jistá! Konečně někdo empatický, to jsem potřebovala. Vidíte, celou dobu jsem naříkala, jak jsem sama a nemám nikoho, komu bych se mohla svěřit. Mýlila jsem se. Takže kašlu na všechny falešný lidi a dám na její rady. Má totiž se vším pravdu. Navrhla mi, abych napsala svý mamce dopis, ve kterém se jí svěřím s tím, co mě trápí, protože z očí do očí to říct nedokážu. (brečela bych jak želva) Asi to fakt udělám, jsem nešťastná. Já nevím, co mě k tomu stavu vede. Prostě mě trápí úplně naprosto všechno. Nedokážu žádné problémy řešit, potřebuju k tomu druhé, aby mi pomohli. Mám deprese? Já nevím.. nevím, nevím, nevím.
Tak moc bych potřebovala obejmout. Aby mi někdo dal najevo, že mu na mě záleží. Aby mi někdo mohl utřít slzy, pohladit mě po vlasech a dát pusu na čelo. Tak, jako to dřív dělával dědeček. Přebolí tohle někdy? Za chvíli to bude půl roku, co tu s námi není a pořád mě to tak moc ničí.. bolí to, neskutečně moc. A když na mě pak mamka řve, tak je to k nevydržení. Když mi někdo vyčítá moje chyby a nutí mě to poslouchat.. to se nedá.
S jídlem je to teď docela fajn, ale mohlo by být líp. Zkusím jíst jen salát, polívku nebo mrkev. Jablka sice nasytí, ale mám pak nafouklé břicho. Pohybu mám pořád dost, snažím se hodně. Už se docela rýsujou nohy. Hlavně si to nepokazit. V mi zase napsal, že jsem hubeňour. Kdyby to aspoň myslel upřímně, ne jen z legrace. Achjo. Mám novou spolužačku, je stejně 'vysoká' jako já a docela mi mě připomíná. Taková malá, tichá, hlásek jako vlásek.
Co dělat, když jsem smutná? Většina lidí chlastá, ale já jsem abstinent. Cigarety jsou pro mě taky svinstvo. Čaj teď pít nesmím, jinak neusnu vůbec. Jídlo nemůžu a prášky brát nechci. Vždycky pomohlo sebepoškozování, i když jen na chvíli. Mám pocit, že se každou chvíli zhroutím. Už nemám sílu se smát.
Probuďte mě někdo z téhle noční můry!

http://24.media.tumblr.com/903b295fb06cf1111ac2d2fb6d6cbba3/tumblr_mzxs1ddENU1t05raoo1_500.gif

Calories CAN NOT make you happy

23. února 2014 v 19:06 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Venku bylo božsky a já si to patřičně užila. Byla jsem se svýma kámoškama a konečně mi bylo skutečně dobře (i když vím, že to bylo jen pro dnešek). Možná to bylo tím, že jsem si na dnešek dala hladovku a pak jsem hrdinsky odmítla veškeré jídlo. Většinou jsem koláči od babičky neodolala, ale dneska jo. Tak jsme skoro celé odpoledne jen tak jezdili autem, projížděli jsme i těma největšíma prdelema světa, poslouchali písničky a užívali si pěknýho dne. Kousek jsme se pak i prošli, takže jsem zas tak moc nelenošila :D Ale bylo to málo, tak jsem si ještě doma dala chvíli pump it up a jsem mrtvá :D
Čím víc si píšu s H, tím radši ho mám. A to i přesto, jakej je to perverzák :D Ve škole někdy blbnem jak malé děti a na fb si pak píšem o poměrně důvěrných věcech. Je to úplně divný :D Asi se zase bavim s V. Už mě to nudí, buď se jednu dobu ignorujem a sotva se pozdravíme, nebo pak zase úplně pohodička, jako ze začátku. Úkoly jsem dost odflákla, hlavně anglinu. Měla jsem napsat něco o ZOH a ebay. No, angličtina jak prase a ještě k tomu mám sotva 5 vět.
Poslední dva dny jsme byli nakupovat oblečení, tak konečně můžu říct, že mám co na sebe :D Padají mi skoro všechny džíny, což mě na jednu stranu dost štve, ale na druhou se těším z toho, že i ta 'nejmenší' velikost je mi velká. Muhehe.
Uklidím si v pokoji a pak si dám vanu. Možná zapálím i svíčky :D Posledně jsem si řekla, že to tak budu dělat, když úspěšně zvládnu hladovku :D A pak si pustím Lehká jako dech. Koukám na to výhradně jen při hladovkách :D Mám ze sebe radost, zase usínat s prázdným žaludkem.. Zítra bych ráda dala hladovku, ale už jsem si nakoupila jídlo potřebné pro russian gym diet, takže tak. Ten týden budu jíst jen mrkve, jablka a salát. Budu muset upravit vzhled blogu a především seznam spřátelených blogů, jelikož jsou z těch všech aktivní asi jen 3 holky. Je tu na blogu nějak mrtvo.
Doufám, že všechno bude dokonalé. Hlavně se nechci zase tak moc trápit.

jídlo: ×
Dohromady: 0 kcal

pohyb: 22 min pump it up (-176 kcal)
Celkem: -176 kcal

http://25.media.tumblr.com/83a93d66450b511594df2fe093c57b58/tumblr_n13wrzKffx1tt7lkgo1_500.jpg

She's falling apart

21. února 2014 v 21:43 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
,,Celej příští týden bude božskej, to vám přísahám." To jsem tomu zase dala.. Všechno je to teď jako na horské dráze.
Už v neděli jsem věděla, že to nezvládnu. Po několika měsích jsem se viděla s tátou. To, že se o mě nezajímá, nesu hodně špatně. Už jako malá jsem z toho byla dost smutná a asi to nikdy nepochopím. Tak jsem zase brečela a pak už se automaticky spustily vzpomínky na dědu a všechno to špatné, co se za poslední dobu událo. V pondělí se mě K ptala na P. Nechápu. Je mi to fuk, ale už jsem jí minimálně desetkrát řekla, že z toho nic neni, tak už mi to celkem leze na nervy. Hodně si teď rozumím s H. Píšem si každej den, ve škole je to ale blbý, páč věčně o přestávkách courám po škole a na kecání není čas. Všechno mě tak moc sere, jsem zdeptaná. Přetvářky, falešnej úsměv na všechny strany, samota, smutek, škola, rodiče, hubnutí a to, jak neustále předstírám, že je mi všechno jedno. Ty hádky poslouchat nedokážu. A dívat se, jak máma brečí, mi trhá srdce. Já už to prostě všechno znova zažít nechci! Byla jsem zoufalá, nevěděla jsem, komu napsat. Uvažovala jsem o D, jenže ten se přidal ke špatný partě a je věčně zhulenej, takže s nim neni rozumná řeč. Napsat P nepřipadá v úvahu, to už bych na tom byla fakt dost špatně. S V už se asi zase nebavíme a ze třídy by to nikdo nepochopil. Tak jsem teda napsala nejlepší kámošce, která tam teda zrovna nebyla, ale po půl hodině odepsala. Ani nepočkala, co jí odepíšu dál, zase šla pryč. Takže už vím, že příště si to mám radši nechat sama pro sebe a zbytečně tim neotravovat ostatní. Kurva, nemám nikoho. Už fakt vůbec nikoho.. Kámošky na mě serou, jsem zbytečná. Spolužáci a učitelé mě maj za šedou myšku. Přítele nemám. Rodiče se hádaj nebo mě komandujou, takže ani nemaj čas se se mnou srát. Z rodiny mám pak asi jen babičku, které věřím, jenže přidělávat jí starosti potom, co děda umřel? Ne. Dřív bych šla možná za nima, vždycky pro mě měli pochopení a utěšili mě, ale tu možnost už nikdy mít nebudu.
Zítra vařím oběd. Tak jsem si to přece jen vybojovala. Rozhodla jsem se jíst zdravě a asi to fakt budu brát vážně, jako minulej rok. Hlavně mě už děsně dlouho láká bezlepková dieta. No, uvidím. V neděli si dám hladovku a v pondělí taky. Třeba když nebudu jíst, tak se o mě zase někdo začne zajímat.

http://31.media.tumblr.com/a56a90fcd550106690e2fbda2b03f857/tumblr_mnbdgfVSRn1r1y0g8o1_500.jpg

Fat bitch, nothing more..

15. února 2014 v 23:25 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Tohle fakt neni možný. Všechno jsem to posrala. Celej tejden žeru jak prase a pak zvracim. Samozřejmě jsem si opět naivně myslela, že mi to pomůže. Nervy mám neskutečný. Pár věcí se změnilo, ale už se k tomu nechci vracet, prostě pokračuju dál. Teď půjde hubnutí lépe. Zkusím celý týden jíst jen ovoce, zeleninu a při velkém hladu si dám možná instantní polívku. Jsem vážně nešťastná. Proč zrovna já musím být tak tlustá? Nenávidím se. Ale já to zvládnu, musím zhubnout! Nejradši bych vrátila listopad a prosinec, na tyhle dva měsíce vzpomínám často a ráda, až se mi chce brečet. Byla to úžasná doba, známky sice dost na hovno, ale všechno ostatní dokonalý. Hlavně jsem si nepřipadala tak strašně sama, byla jsem opravdu šťastná.
Od ledna se všechno posralo a už se mi nedaří. Abych měla hezký vzpomínky i na únor, pokusím se do toho zase pustit, dám do toho všechno. Celej příští týden bude božskej, to vám přísahám. Možná dostanu peníze, tak si koupím věci ze seznamu přání. Hlavně musím být statečná. Zklamala jsem a hodlám to napravit. Chci se cítit dobře, být šťastná.

http://25.media.tumblr.com/9b1a52d4e36053ca4ad46ffc9b2d9e40/tumblr_n09k7zjalR1rijbg1o1_500.gif

Must lose weight, must not eat

8. února 2014 v 17:41 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Zase jsem sama. To už ani není možný. Tak buď je mi to souzeno, nebo jsem doteď dělala chyby a takhle se mi to vrací. Nebo jsem jen špatně našla? Já nevím. Třeba je čas najít někoho, kdo by si mě vážil, bral mě takovou, jaká jsem. Už nechci ve škole rozdávat falešný úsměvy, strašně mě to ubíjí. Dělat, že je mi všechno fuk, smát se a dělat ze sebe, co nejsem.
Úkoly jsem udělala, teď už zbývá jen bižule, zemák a děják. Říkala jsem si, že na hladovky kašlu, že to nikam nevede, ale já se prostě nedokážu vzdát toho krásnýho pocitu lehkosti, taky se mi líp usíná. Večer si pustím další díl American Horror Story. Taky to tak milujete? Zatím jsem zkoukla jen první sérii. Ach, Tate je tak boží :D

jídlo: ×
Dohromady: 0 kcal

pohyb: posilování břicha (-105 kcal)
Celkem: -105 kcal

http://25.media.tumblr.com/55fe67107d3b6b9adf423c206c4250f1/tumblr_n0j75ymegG1t9j0rho1_400.png

Skip dinner and wake up thinner

5. února 2014 v 13:17 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Chci zase psát poctivě každý den a nezanedbávat to tady. Můžu naslibovat cokoliv, ale málokdy to fakt splnim. Takže teď, když mám jarňáky, čas bude.
Byla jsem dva dny u babičky, tak si představte, kolik jsem toho asi tak sežrala. Chtěla jsem to vyzvracet, ale měla jsem celkem nahnáno, že na to někdo přijde. Teď někdy konečně zajdu k druhé babče, ta mi původně měla popřát, no nevim, jestli to má po dvou týdnech ještě smysl :D Peníze by se mi hodily, ty se hodí vždycky, že.. Vlastně bych byla ráda za každou kravinu, jen ne jídlo.
Určitě už jste slyšely o tom průseru hokejistů. No, tak v tomhle městě bydlím :D Ostudaaaa.
Pár věcí se urovnalo a jsem ráda. S V je to teda dost divný, už neni tak hodnej a obětavej, ale aspoň je pro mě snažší s nim komunikovat a v jeho blízkosti si už nepřipadám tak blbě. No a s P pařim hru :D Konverzace s ním je pro mě teď o dost uvolněnější, takže až s ním zase někdy budu mluvit, určitě to bude mnohem přirozenější než posledně. Zvláštní, že většinou s mladšíma jednám hodně svrchu a zvyšuju si ego, ale u K to tak vůbec neni. No, uvidíme, jak to všechno nakonec bude.
Dneska mám v plánu jen učení a čtení. Vysvědčení bylo k posrání, nebýt blbý matiky, tak se taky můžu vytahovat. Bohužel, matikářka se rozhodla pro tu horší známku a já teď udělám všechno pro to, abych byla jedna z nejlepších, jako na základce. Aspoň nebude tolik času na jídlo.
Tak mě napadlo, pokud byste si mě chtěly přidat na fb, můžete mi na ask poslat odkaz na váš profil, já bych si vás přidala. Ale i s blogovou přezdívkou, abych věděla, o koho se jedná :D Ale není to nutnost.
Posledně jsem rozjela dietu, ve které je ovoce, zelenina a džus. Ani jedno z toho doma nemáme. No to je výborný.. Hlavně, že tu je tuna sladkýho pečiva, salámů, sýrů a sušenek. Jako vždycky. Takže proto tu dietu přesouvám na příští týden a teď budu jíst spíš jen instantní polívky (43 kcal), vodu s 1/4 bujónu (2 kcal) nebo zkusím třeba jogurtovou mono dietu. Večer se vrhnu na blog, přidám oblíbené a taky vás všechny oběhnu. A tentokrát to myslím opravdu vážně. Po dlouhé době jsem si vzala tričko s krátkým rukávem, jizvy jsou vidět pořád. Achjo.

oběd: instantní polévka (43 kcal)
odpoledne: voda s bujónem (2 kcal)
Dohromady: 45 kcal

pohyb: 10 min fat burning cardio workout (-106 kcal)
Celkem: -61 kcal

https://31.media.tumblr.com/66f69f636e3948cb572d66316902c0d3/tumblr_n00fguvUR51ro1t6ho1_400.gif

Cíle na únor 2014

1. února 2014 v 9:00 | Effy |  Goals to happiness
https://24.media.tumblr.com/4110ff59b3c984bb912a7b68bcee8674/tumblr_n03obeQdVl1sn8wcto1_500.jpg

  • russian gym diet
  • fat burning cardio workout
  • koupit tričko, mikinu, kulmu na vlasy, tekuté linky
  • učit se, být nejlepší ze třídy
  • přestat se trápit kvůli hloupostem
  • najít si kámošky ve třídě
  • chodit pravidelně do knihovny
  • vylepšit pokoj
  • přežít Valentýn
  • držet hladovky