Remember... Ana is watching.

26. ledna 2014 v 20:31 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Jídelák ze včerejška dávat nebudu, prostě chocolate mono diet. Myslela jsem, že po tom prvním neúspěchu do toho víckrát nepůjdu, ale nakonec jsem se nechala zlákat. Nevadí, dneska začínám s russian gym diet. Je to docela drsný, ale aspoň si můžu být jistá, že výsledek bude stát za to. Bohužel tu nemáme žádné ovoce, takže jsem si dala hladovku a zítra už tu snad něco bude, takže pojedu podle toho plánu. Víkend je u konce, neděle nesnášim. Do školy toho mám hodně a zase nevím, kde začít. Měl by mi zavolat táta, kdy se sejdeme, ale to jsou zas ty jeho sliby. Kašlu na to už.
Netěšim se do školy, i když půjdem jen 4 dny, při čemž ve středu budeme mít suply a ve čtvrtek se rozdává vysvědčení, takže volnější den. Je mi jedno, že zas budu dostávat blbý známky a budu z toho ve stresu, je mi jedno, že toho budu mít až nad hlavu, taky je mi jedno, že zas budu muset být mezi těma lidma a taky mi je jedno, že se budu muset přetvařovat. Jediné trápení je teď všechno ohledně P, hrozně mě to ničí. A to spolu nic nemáme, ani jsme nic neměli. Vypadá to, že ani mít nebudeme. Jsem s tím docela smířená, neřešim to, jen už by mi mohl říct, napsat nebo aspoň nějak naznačit, ať už na to nemyslim, že je to zbytečný. Protože myšlenky na něj mě ničí. Jo, jsem citlivá a všechno si děsně beru, ale tohle už se fakt nedá vydržet. Je to mezi náma divný, vůbec si ničím nejsem jistá. Nevím, co mám dělat, připadám si jak naivní třináctiletá holčička.
Rodiče mě každou chvíli nasíraj víc a víc. Kolikrát už jsem dost hysterická, až mám slzy v očích. Nerozumí mi, jako by mě vůbec neznali. Máma furt chce, abych jí slíbila, že začnu pořádně jíst, ať prej nemám stehna jak dvanáctiletej kluk a vypadám ženštěji. Nikdy mě nenechá jen tak bez oběda, nikdy. A když řeknu, že si něco vezmu, tak mi to rozmluví a něco uvaří. To je pak zas práce pro mě, abych odolala a jídla se zbavila. Prostě všechno moc složitý..

DAY 1 RUSSIAN GYM DIET
snídaně: ×
oběd: ×
večeře: ×
Dohromady: 0 kcal

http://25.media.tumblr.com/c1345d03d55fd86d40071e23a35b84f7/tumblr_mzk1llzzjf1t5opx5o1_500.jpg
 


Komentáře

1 Melisa Melisa | Web | 28. ledna 2014 v 15:16 | Reagovat

celkem mi chybí ty dny, kdy mě mamka nutila do jídla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama