Leden 2014

Remember... Ana is watching.

26. ledna 2014 v 20:31 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Jídelák ze včerejška dávat nebudu, prostě chocolate mono diet. Myslela jsem, že po tom prvním neúspěchu do toho víckrát nepůjdu, ale nakonec jsem se nechala zlákat. Nevadí, dneska začínám s russian gym diet. Je to docela drsný, ale aspoň si můžu být jistá, že výsledek bude stát za to. Bohužel tu nemáme žádné ovoce, takže jsem si dala hladovku a zítra už tu snad něco bude, takže pojedu podle toho plánu. Víkend je u konce, neděle nesnášim. Do školy toho mám hodně a zase nevím, kde začít. Měl by mi zavolat táta, kdy se sejdeme, ale to jsou zas ty jeho sliby. Kašlu na to už.
Netěšim se do školy, i když půjdem jen 4 dny, při čemž ve středu budeme mít suply a ve čtvrtek se rozdává vysvědčení, takže volnější den. Je mi jedno, že zas budu dostávat blbý známky a budu z toho ve stresu, je mi jedno, že toho budu mít až nad hlavu, taky je mi jedno, že zas budu muset být mezi těma lidma a taky mi je jedno, že se budu muset přetvařovat. Jediné trápení je teď všechno ohledně P, hrozně mě to ničí. A to spolu nic nemáme, ani jsme nic neměli. Vypadá to, že ani mít nebudeme. Jsem s tím docela smířená, neřešim to, jen už by mi mohl říct, napsat nebo aspoň nějak naznačit, ať už na to nemyslim, že je to zbytečný. Protože myšlenky na něj mě ničí. Jo, jsem citlivá a všechno si děsně beru, ale tohle už se fakt nedá vydržet. Je to mezi náma divný, vůbec si ničím nejsem jistá. Nevím, co mám dělat, připadám si jak naivní třináctiletá holčička.
Rodiče mě každou chvíli nasíraj víc a víc. Kolikrát už jsem dost hysterická, až mám slzy v očích. Nerozumí mi, jako by mě vůbec neznali. Máma furt chce, abych jí slíbila, že začnu pořádně jíst, ať prej nemám stehna jak dvanáctiletej kluk a vypadám ženštěji. Nikdy mě nenechá jen tak bez oběda, nikdy. A když řeknu, že si něco vezmu, tak mi to rozmluví a něco uvaří. To je pak zas práce pro mě, abych odolala a jídla se zbavila. Prostě všechno moc složitý..

DAY 1 RUSSIAN GYM DIET
snídaně: ×
oběd: ×
večeře: ×
Dohromady: 0 kcal

http://25.media.tumblr.com/c1345d03d55fd86d40071e23a35b84f7/tumblr_mzk1llzzjf1t5opx5o1_500.jpg

Happy fucking 16th birthday

24. ledna 2014 v 20:21 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Jo, prej sladkých šestnáct. Je mi příšerně, asi zase deprese. Na moje narozeniny. To je docela smutné. První půlka dne úžasná, druhá úplně na umření. Fuck, fuck, fuck. Už jen to, že mi napsal P. Je pěkný, že mi popřál a měla jsem fakt radost, ale na druhou stranu mě to zase vrací zpátky a já už na něj nechci myslet. Vždyť se pak akorát jen trápim. Ale vzpomněl si, to je hlavní :) Třeba můj táta na mě zase zapomněl, z toho se mi fakt chce brečet. Hnusný to je, já na něj před jeho narozkama myslim už týden předem. Uvědomuju si, že zítra na té oslavě bude chybět děda, nebude to ono. Zase o to horší nálada. A babička bude určitě taky smutná. Každý rok jsme si přiťukli přesně v ten čas, kdy jsem se narodila, ale dneska to úplně vypustili. Tak jsem si přiťukla sama se sebou, popřála si, udělala si moc moc hezký den, upekla si dort a fuck everything :D Zítra si dám si jablko a možná mrkev nebo salát, to ještě uvidím. Ale dort neochutnám, to prostě v žádném případě. Lžu teď pořád a všem, takže no problem, z toho se lehce vymluvím. V neděli tomu jídlu taky moc nedám, abych se v pondělí cítila dobře v novém oblečení. Dlouho jsem se neozvala, jelikož byly jídeláky dost podivné. Nedalo se to ani sepsat, ani sečíst, páč jsem zase najela do starých kolejí, vrátila se k mie a probrečela pár nocí. Metabolismus mám úplně na sračky. Pořád mě třeští hlava, až jsem brečela bolestí, jak se to nedalo přetrpět. Nemohla jsem několik dní pořádně mluvit a pít, jak mě bolelo v krku a zuby jsem měla citlivý. Křeče v břiše jsem měla večer nepopsatelný a zase mě trápí srdce. No a ta suchá držka, to je hnus. Musím přestat, zvládla jsem to jednou, zvládnu to i tentokrát. Všichni mi přejou pořádnýho kluka a abych byla šťastná. Jo, šťastná bych si přála být.. a taky konečně pořádně hubená. Ale kluka nepotřebuju, všichni to jsou sráčové, kteří si vás neumí vážit a vy se kvůli nim jen trápíte, i když se vám někdy zdá, že je všechno krásný. Jenže všechno krásný jednou končí, u některých dřív, u některých později. Tak moc jsem si přála být mrtvá, ale zatím se mi to nesplnilo. Ještě totiž nejsem hubená, do té doby to prostě nepůjde. Zítra vás konečně všechny po sto letech oběhnu :) Mrzí mě, že skoro všechny holky se hubnutí vzdaly. Ale tak pokud je to pro ně úleva.. Ať si dělají, co se jim zdá správné..

EDIT: JOOO, táta nezapomněl! Jsem mega šťastná, hned mi to zlepšilo náladu :) Pustím si Harryho a pak budu usínat s dobrým pocitem :D

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lweiel3Lrp1qkap1to1_500.jpg

When people without disorders are skinnier than you

14. ledna 2014 v 20:26 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Jídlo: chocolate mono diet (200 g milky)
Pohyb: tělocvik, posilování břicha

Chocolate mono diet? Never more. Nejen, že mě bolí hlava, ale taky mám děsně nafouklé břicho a je mi na blití. Vůbec mi nepřipadá, že bych už po prvním dni měla mít půl kila dole, jak bylo slíbeno. Spíš půl kila nahoře, ba ne víc. Ale nervy ze školy už jsem po snědení jedné tabulky neměla, to spíš přišly nervy z toho jezení. Takže zítra si dám zeleninu a pokusím se vrátit tělo zpátky do normy. A konečně mám zase svoje instatní polévky (43 kcal), takže zbytek týdne nevidím zas tak zle :) Takže ohledně jídla je to ok, už mě trápí jen škola. Mám hodně špatné známky, což jsem nikdy neměla, tak to snáším dost těžce. Zítra mě čeká další zkoušení, musím to dát na dvojku. Myslete na mě.. A strašně moc se omlouvám, že vůbec nekomentuju vaše články, poslední dobou vůbec nemám náladu jakkoliv s někým komunikovat. A na nějaké psaní se už vůbec necítím. Ale články čtu poctivě. Kdyby nebylo vašich blogů, tak.. no, ani si to nedovedu představit :D

http://25.media.tumblr.com/5455ff9e2506734c71b13ccc29fcbc22/tumblr_mzczu0cybf1rll6sgo1_500.jpg

Look at your thighs, put down the food

12. ledna 2014 v 21:29 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Jídlo: ×

Pohyb: posilování břicha (-105 kcal)
Celkem: -105 kcal

Druhá lednová hladovka. Doufám, že se to bude opakovat častěji, je mi skvěle :) Učení mám nehorázně hodně, bižule a matika. Z bižule 11 stran, z matiky jsem se musela učit skoro všechno, páč jsem celou dobu nic moc neuměla. Úkoly jsem neudělala, takže jsem v háji.
Abych si nadělila ten nejhezčí dárek- 39 kg, tak budu muset pořádně máknout. Takže dneska to byla hladovka a buď zítra, nebo v úterý zkusím chocolate mono diet. Už mám koupené dvě milky (200 g, víc nemůžu, páč se mi dělá špatně snad úplně ze všeho), tak se těším. Pak pojedeme nakupovat oblečení, takže den předem musí být další hladovka. A taky si dám max. 300 kcal, kvůli rodičům, aby mě ušetřili keců.
Myšlenky na P a na to, jak jsem to všechno zkazila, se začínají vytrácet. Konečně! Teď snad bude lepší období, zase žádné zbytečné problémy, prostě budu mít čas sama na sebe a taky na učení. To jsem teď vůbec neměla. Hlavně se nestresovat..

http://data3.whicdn.com/images/29924458/tumblr_lzls88nyz21r6qy74o1_500_large.jpg

Eating makes me feel worst

10. ledna 2014 v 21:49 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
 • Váha za poslední 3 dny- 41,7 kg.

 • Fyzikář mi hádal 55 kg, prej nevypadám na míň. Opravdu vám moc děkuji, vůbec mě to nevyvedlo z míry a vůbec jsem nechtěla vypadnout ze třídy, zamknout se na záchodě a brečet a brečet a brečet...

 • Definitivní konec románku mezi mnou a P. Nevermind, bylo mi to od začátku jasný.

 • Jedla jsem teď celkem dobře, jen dvakrát to bylo do 650 kcal, ale jinak tak od 43 kcal do 340 kcal.

 • Zdá se mi, že všichni ze třídy se na mě pořád dívají, někdy je při tom přistihnu a oni neodvrátí pohled, otupěle zírají dál. Jakoby ve mně našli něco špatného a nemohou mě přestat pozorovat. Je to hrozný.

 • Známky nic moc, v pondělí se rozhodne, jestli budu mít nějakou čtyřku. Takže zase kopa učení.

 • Příští týden si jedu koupit oblečení, takže budu jíst co nejméně, abych zase byla šťastná za menší velikost.

 • Asi zajdu ke kadeřnici, moje vlasy vypadají tragicky. Chci je mít jako Cara Delevingne:D

 • Za několik dní oslavím šestnáctiny a nepřeju si dort, což bude pro všechny členy rodiny šok. Ale co, smiřte se s tím.

 • Zkusím jablečno-banánovou dietu

 • Nebaví mě život. Nic se neděje, jen samá zklamání, deprese a ztráty těch, na kterých mi záleží. A ke všemu jsem tlustá jako prase.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lz2dk21KQ31qddvwbo1_500.jpg

You're fat and ugly, stop eating

4. ledna 2014 v 14:11 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/ce14304fe58c8ca10c4d13ffc38fdfbe/tumblr_myvoi5kTnP1t0k5vqo1_500.jpg
Dneska začínám :)

U babičky to s jídlem nejhorší nebylo. Ale pro jistotu dneska dávám hladovku, zítra možná taky. K obědu jsme dneska měli kuře s rýží. To jídlo mám fakt ráda, ale kdybych jen sousto snědla, pak bych měla depky, zase bych brečela a.. prostě jako vždycky, když v tomhle 'selžu'. Ale náladu mám přesto špatnou. Už se v nikom nevyznám, nejhorší je, že ani sama v sobě. Proč je vždycky na konci něčeho pěknýho zklamání? Proč nikdy nic nemůže dopadnout šťastně? A chci se zeptat, máte některá zkušenost s dulcolaxem? Zabírá asi do půl hodiny, což je dobrý.

Jídlo: x
Odpoledne: čaj

Pohyb: posilování břicha (-105 kcal), fat burning cardio workout 37 min (-407 kcal)
Celkem: -512 kcal


I just need your love

2. ledna 2014 v 18:32 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Oběd: pangasius, salát (96 kcal)
Dohromady: 96 kcal

Pohyb: posilování břicha (-105 kcal)
Celkem: -9 Kcal

Ahoj. Jsem na mobilu u babičky. Jídlo mě nemine..
S P. půjdu až v neděli. Do školy jsem toho moc neudělala, ale to je fuk :)


2014 a fresh start

1. ledna 2014 v 21:58 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Šťastný nový rok všem :)
Jeli jsme na návštěvu a celý den to vypadalo slibně.. až pak jsem byla donucena něco sníst. Bohužel tam nic lepšího nebylo.
Dost mě to štvalo, ale řekla jsem si, že letos si nehodlám kazit náladu něčím takovým. Není to zas taková katastrofa. Záležitost s P vyřešená není. Je to ještě horší. Jasně, je zbytečný o něm přemýšlet, ale když máme jít v pátek ven, tak je to těžký. Asi to zruším. Stejnak se mu nechce a ještě to podle něj vypadá, že ho tahám ven či co :D Kdyby mi posledně neřekl, že tenhle týden zajdem ven a domluvíme se, tak to samozřejmě nechám plavat. Další problém je V. Vadí mi, že věci nebere s humorem. Fakt to bere moc vážně, pak si připadám jak necitlivý hovado. Fuuu, už ať je škola. Nebudu muset řešit tyhle sračky. Sice mě bude strašně srát to učení a blbý známky, ale zvládnu všechno. I matiku dám aspoň na trojku. (dobrej vtip) Zítra bude jídelák dobrej, mnohem lepší než dneska. Ale jinak se není na co těšit. Čeká mě studijní den.

Oběd: kuřecí čína s rýží (111 kcal)
Odpoledne: 2 kousky cukroví, 5 wasabi (192 kcal)
Dohromady: 303 kcal

Pohyb: posilování břicha (-105 kcal)
Celkem: 198 kcal fuj

http://data1.whicdn.com/images/53249868/tumblr_miak9bDkJ51rk3su6o1_500_large.jpg

Cíle na leden 2014

1. ledna 2014 v 9:00 | Effy |  Goals to happiness
http://3.bp.blogspot.com/-Wr8XpPixqs0/USfUGIsJH-I/AAAAAAAACdg/xLh60rivQk0/s640/tumblr_mhppqpN42N1s4vi9co1_500_large.gif

 • zhubnout aspoň na 39 kg (pro začátek)
 • předsevzetí (dál hubnout a zhubnout, snažit se ve škole)
 • dát dárek P
 • přestat jíst sladkosti, pečivo, uzeniny, sýry
 • naučit se provaz
 • každý den posilovat břicho
 • pořádně se učit
 • chodit spát nejpozději ve 22:00
 • přečíst 2 knížky
 • přestat myslet na V (a asi i na P)
 • koupit oblečení
 • oslavit 'my sweet 16' po svém (bez kalorií)