Here's to new beginnings! 2014 please be awesome.

31. prosince 2013 v 13:33 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Asi jsem vážně strašně naivní. Je to k pláči. Už se dál nechci nijak ponižovat, ať se děje cokoliv. Kdybych věděla předem, jak to bude probíhat, do ničeho bych se nepouštěla. Já prostě nikdy nepotkám svého 'prince'.
Tenhle rok byl tragickej. Dobře, obyčejné holce, jako jsem já, se málokdy poštěstí jet dvakrát do roka do Itálie, ale když pomyslím na to ostatní, je mi z toho nanic. Přijali mě na gympl, kde to ale vůbec nezvládám. Několik posledních měsíců na základce jsem se trápila, možná kvůli tomu, že jsem začala hubnout a nebyla na ty změny zvyklá (nebo kvůli té pindě, co se mi pokoušela přebrat kámošku?). Umřel mi pes. Dědeček prohrál boj s rakovinou. Hrozný období ZP. Začala jsem s miou a bylo hodně těžký přestat. Poprvé v životě mi řekl kluk, že jsem krásná.. pak jsem si s ním dala svojí první pusu a druhý den mi psal, že se vrací ke své bejvalce (omg :D). Táta mi zas nasliboval hory doly, ale hovno z toho, ani mi nepopřál veselé Vánoce. Byla jsem na prvním 'rande' (nemám ráda to slovo :D) ve svým životě a teď vůbec nevím, jak to cítí on.. asi nijak. A to, že nehubnu, mě sere nejvíc. Není se čemu divit, jídelníčky byly většinou katastrofální.


Oběd: kuřecí přírodní řízek (129 kcal)
Odpoledne: salát (6 kcal)
Dohromady: 135 kcal

Pohyb: posilování břicha (-215 kcal)
Celkem: -80 kcal

Užijte si poslední den tohoto roku. Od zítřka začínám pěkně od znova. Snad se nám to v novém roce povede a opravdu zhubneme.

http://31.media.tumblr.com/27466644ed7b2fa2c8681aa67730d27f/tumblr_myo7t3dHjA1t679mro1_500.jpg
 


Komentáře

1 skinny-tess skinny-tess | Web | 31. prosince 2013 v 15:39 | Reagovat

Mrzí mě, že si tenhle rok neměla dobrý.. Ani já ne, bylo to příšerný..
Zejtra to bude jiný a lepší, protože začíná ten další, novej rok. rok 2014. Ať se Ti daří, myslím na Tebe!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama