Destroy what destroys you

5. prosince 2013 v 22:44 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4agl4z6Ue1rt1n7wo1_500.jpg

Nezvládla jsem to. 35 kg nemám ani náhodou. Mám 42. Pokrok to je, ale tak moc malej, že je až zbytečný se o tom zmiňovat.
Hodně jsem teď cvičila, hlavně cviky na břicho, co nejdýl.. Až se mi z toho dělalo špatně. Každý večer cvičím, pak se ráno probudím a mám dokonale ploché břicho. Venku strašně foukal vítr, podlamovaly se mi nohy a chvíli jsem myslela, že odletim :D Sladkostí mám hafo. Mamina se mi zdála nějak smutná, tak jsem se snažila co nejvíc projevit radost z toho, co jsem od ní dostala, ale moc mi to nešlo. Samozřejmě, že jsem jedla. Hodně. A pak jsem se to snažila vyzvracet, ale místo jídla jsem trochu zvracela krev, tak jsem radši přestala. Nevím proč zrovna krev, ale to je fuk. Každopádně se o to pokusím znovu, jinak dneska neusnu. Zase jsem v depresi. Ničí mě úplně všechno. Jídlo, kalorie, moje tloušťka a ošklivost, škola, lidi...
A to, že je moje mamka smutná, je taky strašný. JO, dědeček tu už s námi nějakou dobu není, ale když si to bude pořád takhle připomínat, tak se to nikdy nezlepší. Taky jsem smutná, taky kvůli tomu pořád brečim. Ale proč se takhle trápit? Od jeho smrti se toho hodně změnilo. Stalo se tolik špatností. A já vím, že kdyby tu s námi byl, tak by se o to postaral. Rozhodně by to nenechal tak, jak to teď je. Byl nejlepší na světě.
Už jsem zase na všechno sama. Nemám nikoho. Ano, chtěla jsem to tak, ale bylo by hezký, kdyby se o mě aspoň někdo zajímal. Naivně jsem si myslela, že ten můj "kámoš" mě má docela rád, záleží mu na mně. Ale to je blbost, vždyť se ani pořádně neznáme. A navíc- kdo by měl zájem o tlustou hnusnou trapnou tichou a hloupou naivku? NIKDO. Vždycky jsem sebepoškozování docela odsuzovala, nechápala jsem, co tím lidi vyřeší. Ale teď už to chápu.
 


Komentáře

1 blondie blondie | Web | 6. prosince 2013 v 10:09 | Reagovat

Prosím už nezvracej kočí :(
I když jíš tak to v sobě prostě udrž, nejhorší je zkoušet to vyzvracet... Jídlo vstřebáváš už v okamžiku, když koušeš. Takže zvracením vyhodíš jen zbytky, co se strávit nestihly, ale všechny ty kalorie tělo už stejně dávno vstřebalo. (To nejsem tak chytrá, slyšela jsem to přímo od doktorů)

Takže si zbytečně ubližuješ a tvoje tělíčko ti to dává najevo tou krví :(

Tvé vysněné váhy se dá dosáhnout i jinak než zvracením. Zkus jíst málo ale pravidelně aby si tělo navyklo. K tomu pravidelně cvič a brzy ti váha poleze dolů sama ;)

2 kiss girl kiss girl | 7. prosince 2013 v 9:43 | Reagovat

Že jsi své vysněné váhy nedosáhla mě opravdu mrzí, ale vím, že to časem určitě dokážeš !! ;-) hlavne se nesebepoškozuj ! :-( :-( bude ti to  hrozně líto až budeš dokonale hubená ale budeš muset schovávat své zohyzděné tělo pod oblečení, vždyť tvá štíhlost ani nevinikne!! :-/  :-) :-* hlavu vzhůru a drž se!! :-)

3 bitch-loses-weight bitch-loses-weight | Web | 7. prosince 2013 v 23:49 | Reagovat

kolko brušákov denne urobiš? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama