Prosinec 2013

Here's to new beginnings! 2014 please be awesome.

31. prosince 2013 v 13:33 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Asi jsem vážně strašně naivní. Je to k pláči. Už se dál nechci nijak ponižovat, ať se děje cokoliv. Kdybych věděla předem, jak to bude probíhat, do ničeho bych se nepouštěla. Já prostě nikdy nepotkám svého 'prince'.
Tenhle rok byl tragickej. Dobře, obyčejné holce, jako jsem já, se málokdy poštěstí jet dvakrát do roka do Itálie, ale když pomyslím na to ostatní, je mi z toho nanic. Přijali mě na gympl, kde to ale vůbec nezvládám. Několik posledních měsíců na základce jsem se trápila, možná kvůli tomu, že jsem začala hubnout a nebyla na ty změny zvyklá (nebo kvůli té pindě, co se mi pokoušela přebrat kámošku?). Umřel mi pes. Dědeček prohrál boj s rakovinou. Hrozný období ZP. Začala jsem s miou a bylo hodně těžký přestat. Poprvé v životě mi řekl kluk, že jsem krásná.. pak jsem si s ním dala svojí první pusu a druhý den mi psal, že se vrací ke své bejvalce (omg :D). Táta mi zas nasliboval hory doly, ale hovno z toho, ani mi nepopřál veselé Vánoce. Byla jsem na prvním 'rande' (nemám ráda to slovo :D) ve svým životě a teď vůbec nevím, jak to cítí on.. asi nijak. A to, že nehubnu, mě sere nejvíc. Není se čemu divit, jídelníčky byly většinou katastrofální.


Oběd: kuřecí přírodní řízek (129 kcal)
Odpoledne: salát (6 kcal)
Dohromady: 135 kcal

Pohyb: posilování břicha (-215 kcal)
Celkem: -80 kcal

Užijte si poslední den tohoto roku. Od zítřka začínám pěkně od znova. Snad se nám to v novém roce povede a opravdu zhubneme.

http://31.media.tumblr.com/27466644ed7b2fa2c8681aa67730d27f/tumblr_myo7t3dHjA1t679mro1_500.jpg

I hope you think of me

28. prosince 2013 v 19:48 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Ve středu to bylo s P úplně skvělý :) Občas jsem teda fakt dost splašeně přemejšlela, na co se ho ještě zeptat, protože on třeba zrovna nic neříkal, tak to byl celkem nervák :D Ale jinak dobrý. Vůbec jsem nepočítala, že se mě zeptá, jestli si myslim, že by z toho mohlo být něco víc. V tu chvíli se mi úplně začernilo před očima a cejtila jsem, jak rudnu :D No kurva, to bylo hrozný. Nejblbější je, že ani nevim, jak jsem mu na to odpověděla. Jsem prostě idiot :D Ptal se, co budu dělat na Silva, pak mě zval tam k nim do tý prdele. Je to od něj milý, ale že by chudák kvůli mně nepil? To mu přeci nemůžu udělat :D No, teď mám nervy z toho, že nevim, co mu koupit k narozkám.
Neznám ho tak dobře na to, abych hned věděla, co by pro něj bylo ideální. Tak zatím připadá v úvahu jedině plyšovej medvěd, i když je to dost neoriginální. V tomhle mají kluci obrovskou výhodu- sehnat dárek pro holku je hračka. Takže nejpozději 2.1. něco musim koupit. Včera jsme si psali, domlouvali jsme se na kině a prostě tak psali o všem možným.. už ani nevim jak, ale přišla řeč na hubnutí a tak. Napsal, že bych měla shodit aspoň 10 kilo. Docela mě to vzalo. Vím, že jsem tlustá, ale psát mi to teda fakt nemusel. Každopádně, teď bych se kvůli němu klidně rozkrájela, konečně to vypadá, že bych mohla mít svůj první vztah s tak úžasným klukem a nechci si to ničím pokazit. Takže asi tak. Jedla jsem jak čuně, protože jsem u sebe měla kámošky. Dneska taky docela hnus, ale stejnak mám hlad. Ani náhodou nic jíst nebudu. Je mi hrozně.

http://31.media.tumblr.com/048261229ff7d1225fae2da934f11afb/tumblr_msj2rvmqoS1sp3doqo1_500.png

All I want for Christmas is skinny body

24. prosince 2013 v 15:17 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Ahoj kočky :)
Jídlo teď bylo kolem 400 kcal, max 500. Nic moc. Dneska to ani počítat nebudu, děs a hrůza. Zítra jedeme k babče a pak hned k druhý. Prostě jídlo everywhere. Měla bych jít ven s P, ale když jedeme pryč, tak nevim no. Už zase to budu muset odložit, protože se mi to nehodí. Shit. Přece jen se alespoň pokusím držet se od jídla stranou, ale asi to moc nepůjde. Připadám si jak chodící hora sádla. Je mi jasný, že za dnešek naberu kila zpátky, ale pak pojedu hladovky. Celý měsíc (vlastně celý rok) jsem se těšila na tenhle den, ale teď si říkám, že to zas tak boží neni. Utíká to rychle, vždyť jsem si ještě před chvílí převalovala špeky v teplý posteli.. a už jsou tři odpoledne. Pak rozbalim dárky, budu se snažit dát co nejvíc najevo radost, prohlídnu je, zkouknu telku, půjdu spát a pak už je 25. a zase se nemám nač těšit. Takhle je to každý rok. Pořád horší a horší. To je jedno, jsou přeci Vánoce a já si je musim užít. Už teď je jasná věc, jaké bude mé předsevzetí na rok 2014- budu dál hubnout (dokud nedosáhnu cíle- 35 kg), pořádně cvičit, poctivě se šprtat do školy a dělat rodičům radost.
Už se docela těšim, co dostanu za dárky :) Užívejte si dnešního dne a to i přesto, že se vám třeba s jídlem nedaří tak, jako mně. Přeji Vám, moje hubňulinky, veselé Vánoce a co nejšťastnější nový rok :) Ať najdete pod stromečkem vše, co si přejete :)


Oh baby, baby, it's a wild world

19. prosince 2013 v 21:55 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/7316e9ab4affd3f73b540da25b6f9a09/tumblr_mtonpdWTvd1r0r176o1_500.gif

Pondělí-16.12.2013
čokoládka z advenťáku (11 kcal)

Úterý-17.12.2013
kuřecí kousky s rýží (131 kcal), čokoládka z advenťáku (11 kcal)

Středa-18.12.2013
cukroví (169 kcal) mia, čokoládka z advenťáku (11 kcal)

Čtvrtek-19.12.2013
čokoládka z advenťáku (11 kcal), fazole (66 kcal), 2 toffifee (82 kcal) zabijte mě

Včera: Dala jsem si asi 4 kousky cukroví, hned to šlo ven. Vyčítala bych si to, což vážně nepotřebuju. Mám nervy kvůli V. Tak už 'kamarádi' nejsme. Smutný.. Kdybych věděla, že o mě má zájem, chovala bych se líp. Ale já ho vlastně ani neodmítla, prostě jsem se k tomu jen nevyjádřila. Stejnak bych odepsala nějakou kravinu, i kdybych to vymejšlela půl hodiny. Hm, to je fuk. Je to ztracený. Aspoň, že je venku tak pěkně. Trochu padal sníh, tak je venku bílo. Doufám, že to vydrží. Tohle mi zvedlo náladu, pak ještě další maličkost- poprvé jsme se s P pozdravili :D Strašnej slaďouš, opravdu :D A přesto, že by to bylo dokonalý, tak z toho nikdy nic nebude. Dneska: Tak nastal den 'D' a P mě doprovodil ke škole. Neni tak stydlivej, jak holky říkaly, ale při loučení šlo vidět, že by si absolutně nic nezkusil :D Byla jsem z něj úplně mimo, nečekala jsem, že bude tak moc mluvit :D A s V už je všechno ok. Vím, jak na něj.
Vážila jsem se a mám přesně 42,5 kg. Ještě půl kila! Takže další úmorné cvičení. Budu se snažit tolik nejíst a hlavně nezvracet. Problém to nebude. V sobotu jedeme zase nakupovat dárky, mám teď hodně peněz, tak si koupím něco na vlasy, obličej, oblečení a aspoň tisícovku nechám na dárky pro rodiče. Jestli tam pojedeme dopoledne, tak se obědu nevyhnu. Ale co, nějak se to zvládne :) Musím se prostě jen v jídle ovládat, nebrečet kvůli klukům (připadám si jak nějaká infantilní 13ka :D) a užívat si Vánoc :)

Never good enough

15. prosince 2013 v 13:04 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lows4dYfmJ1qg4z24o1_500.jpg

V pondělí jsem si dala jen čokoládku z advenťáku a další dny jsem jedla docela dobře, jen jednou to bylo 350 kcal, což mě naštvalo. Pořád posiluju břicho a už jsou znát výsledky :) Včera jsem si v Tally koupila džíny vel. 32! Takže od října pokrok, to jsem se sotva narvala do džín vel. 34. Váha kolísá lehce pod 43 kg, když o svátcích nebudu moc žrát, tak bych do konce roku mohla mít 41 kg. Jenže já bych docela ráda po novém roce šla do školy s tím, že jsem fakt dost zhubla, aby to na mně bylo znát a oblečení mi krásně padlo. Docela výzva.
Konečně jsem si koupila ledový salát, takže teď zkusím salátovou dietu :D Salát, zelený čaj a voda. Někdy možná nějaký kousek ovoce. A až do Štědrého dne čokoládka z advenťáku.
V mi docela dost imponuje, už jen tím, jak je slušně vychovanej. Nebo se jen snaží na mě udělat dobrý dojem? V pátek se mnou šel do školy, dělal mi bodyguarda :D Vůbec se v něm nevyznám, kdybych aspoň věděla, na čem jsem.. Přes Vánoce ho neuvidím, bude ve Francii, takže následujících 5 dní ho vidím naposled, pak až v lednu.

Oběd: čokoládka z advenťáku (11 kcal)
Odpoledne: salát (6 kcal) tak jsem si ho nakonec nedala.

Dohromady: 11 kcal

Pohyb: 5 h úklid (-900 kcal), posilování břicha (-100 kcal)
Celkem: -989 kcal

Demons in my mind

7. prosince 2013 v 11:39 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://26.media.tumblr.com/tumblr_luwo2c5Kb11r0p4g7o1_500.jpg

Včerejšek byl fajn :) A dnešek taky musí být. Ohledně jídla se dneska trápit nemusím, není to tak strašné. Mám novou motivaci a chci se toho držet, takže by to mohlo jít jednoduše. Asi spíš budu jíst ovoce, luštěniny a někdy zeleninu. Ovoce mám ráda asi všechno kromě třešní a švestek. Z luštěnin jen čočku a fazole a ze zeleniny mrkev, salát, papriku, okurku, květák a meloun. Bude to fajn. Tentokrát je mi jedno, kolik kg zhubnu a za jakou dobu, prostě tomu dám čas a snad se pak dočkám pozitivních výsledků. Docela blbá doba na hubnutí, všude samé dobroty, cukroví.. No prostě děs.
Venku je dokonale. Fouká studený vítr, trošičku padá sníh, je tam krásně bílo. Miluju to.

Dopoledne: čokoládička z kalendáříku (11 kcal)
Oběd: trocha čočky (108 kcal)

Dohromady: 119 kcal

Pohyb: posilování břicha (-130 kcal), tohle a tohle video (-63 kcal), tanec (-65 kcal)
Celkem: -139 kcal

Destroy what destroys you

5. prosince 2013 v 22:44 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4agl4z6Ue1rt1n7wo1_500.jpg

Nezvládla jsem to. 35 kg nemám ani náhodou. Mám 42. Pokrok to je, ale tak moc malej, že je až zbytečný se o tom zmiňovat.
Hodně jsem teď cvičila, hlavně cviky na břicho, co nejdýl.. Až se mi z toho dělalo špatně. Každý večer cvičím, pak se ráno probudím a mám dokonale ploché břicho. Venku strašně foukal vítr, podlamovaly se mi nohy a chvíli jsem myslela, že odletim :D Sladkostí mám hafo. Mamina se mi zdála nějak smutná, tak jsem se snažila co nejvíc projevit radost z toho, co jsem od ní dostala, ale moc mi to nešlo. Samozřejmě, že jsem jedla. Hodně. A pak jsem se to snažila vyzvracet, ale místo jídla jsem trochu zvracela krev, tak jsem radši přestala. Nevím proč zrovna krev, ale to je fuk. Každopádně se o to pokusím znovu, jinak dneska neusnu. Zase jsem v depresi. Ničí mě úplně všechno. Jídlo, kalorie, moje tloušťka a ošklivost, škola, lidi...
A to, že je moje mamka smutná, je taky strašný. JO, dědeček tu už s námi nějakou dobu není, ale když si to bude pořád takhle připomínat, tak se to nikdy nezlepší. Taky jsem smutná, taky kvůli tomu pořád brečim. Ale proč se takhle trápit? Od jeho smrti se toho hodně změnilo. Stalo se tolik špatností. A já vím, že kdyby tu s námi byl, tak by se o to postaral. Rozhodně by to nenechal tak, jak to teď je. Byl nejlepší na světě.
Už jsem zase na všechno sama. Nemám nikoho. Ano, chtěla jsem to tak, ale bylo by hezký, kdyby se o mě aspoň někdo zajímal. Naivně jsem si myslela, že ten můj "kámoš" mě má docela rád, záleží mu na mně. Ale to je blbost, vždyť se ani pořádně neznáme. A navíc- kdo by měl zájem o tlustou hnusnou trapnou tichou a hloupou naivku? NIKDO. Vždycky jsem sebepoškozování docela odsuzovala, nechápala jsem, co tím lidi vyřeší. Ale teď už to chápu.

December, be kind

1. prosince 2013 v 21:00 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://finta.com/images/christmas-lights.gif

Run, run, run away, lost, lost, lost my mind...

1. adventní neděle :) Kámoš se mnou chtěl jít na rozsvícení stromku, ale chtěla jsem tam být se sestrou a s rodiči, aby měli radost. Sestře se udělalo špatně, takže zůstala s mamkou doma. V poslední čtvrt hodině jsem se rozhodla, že tam chci, tak mě tam rychle otčím odvezl a šel tam na těch pár minut se mnou. Takhle rychle jsem snad nikdy nešla. Jinak jsem 5 hodin uklízela, takže jsem úplně mrtvá. Šíleně mě bolí hlava. Teď si udělám úkoly a tak nějak se našprtám na bižuli, aby se neřeklo. Hmm, zkusím tenhle týden nějak přežít. Vážit se teď nechci, nechám to na čtvrtek. Ten můj kámoš mě fakt štve. Nechápu ho. Asi ho budu ignorovat :D Pořád si spolu píšem, klidně několik hodin, dokonce si píšem i smsky na dobrou noc :D Jenže já na tohle už nemám náladu. Nesnáším lidi, jsou tak debilní. Hm, jo. Budu zase v tom svým malým světě, jen já, nikdo jiný. Zase všechny budu ignorovat a ať si kecaj co chtěj, nezajímá mě to. Takhle nějak zkusím přežít následujících 15 dní školy. Vrhnu se na učení, hodim do sebe prášky, zacvičím si, budu si chvíli číst a pak půjdu spát. Hlavně ať ráno nejsem moc unavená, čeká mě děsnej den. Holky, myslíte, že když si 2× nebo 3× do týdne dám nějakej svůj ovocnej nebo zeleninovej salát, tak ztloustnu nebo mi to prostě jen vůbec nepomůže zhubnout? Jinak jíst nebudu. Děkuju za odpovědi, ahoj.

Odpoledne: čokoládička z advenťáku (11 kcal)

Pohyb: posilování břicha (-100 kcal)
Celkem: -89 kcal

Cíle na prosinec 2013

1. prosince 2013 v 9:00 | Effy |  Goals to happiness
http://25.media.tumblr.com/28e2c48bf297bec15bfaeea0269dfb3e/tumblr_mfegb8eMHg1r4ahdfo1_500.jpg

  • mít 38 kg
  • čokoládky z advenťáku
  • obarvit vlasy zpátky na hnědou
  • každý den 15 minut cvičení
  • pít čaj a vodu
  • koupit dárky
  • jít na nějaké tři akce
  • vánoční svetr
  • užívat si Vánoc :)