And they think I'm fine

16. listopadu 2013 v 19:31 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://data1.whicdn.com/images/83260835/large.gif

Neřekla bych, že se mi dařilo. Dobře, v pondělí, úterý a ve čtvrtek jsem nejedla. Ale ve středu, v pátek a dneska jo. Takže jen v rychlosti: 13.11. - 1178 kcal, 15.11. - 1121 kcal a dnešek, tedy 16.11. - 540 kcal. Jsem naštvaná, že jsem ty tři dny takhle prožrala. Ale pohybu bylo hodně. Zítra samozřejmě hladovka. A takhle si představuju i následující týden, prostě žádné jídlo. Možná jsem měla hlad kvůli ms. Dostala jsem to zase hodně brzo, už desátý den po skončení. Takže jsme ráno jeli k doktorce, ta mi pochopitelně moc nepomohla, jen předepsala kapky proti bolesti a poslala nás na ženský. Kapky způsobují únavu a špatnou koordinaci, takže toho tak trochu zneužívám. Ale neměla bych, je to nebezpečný, takže si dám bacha. Zatím nic nevim, koncem listopadu musim (poprvé) ke gynekoložce. Mám radost, no :D Řešit se to musí, jinak můžu být chudokrevná, hodně unavená, bla bla. Nejvíc se bojim, že mám v děloze myom. Snad ne.
Dneska jsem se v obchodě skoro nenarvala do legín velikosti 34. No to je konec. V prosinci určitě pojedeme znovu na vánoční nákupy, takže to už si je budu moct koupit :) Babička vyprávěla, že bylo sestřence špatně a že nechce jíst, stejně jako já. Ehm?! No musela jsem mít oči prolité krví, jaké jsem měla nervy. Ani mě tak nerozčílilo, že vlastně řekla, že nejím, ale víc mě dostalo, že UŽ ZASE se o něco snaží, jako bych byla její vzor nebo co. Bože :D Nic, nebudu to řešit. Jen ať už mě nikdo s nikým nesrovnává, tohle musím poslouchat už od malička a je mi to dost nepříjemný. A babi, věř mi, ona na tom není stejně, jako já :)
S babičkou jsem moc nemluvila, jen mi řekla, že je vidět, jak jsem unavená a v obličeji bílá. Hmm.
Se školou už to neni taková tragédie, i když je fakt, že známky pořád nejsou nic moc. Ale aspoň už nepropadám :D
Jsem ráda za svýho novýho kámoše, on je fakt milej. Oblíbila jsem si ho. A je chytrej a vtipnej. Jen mě štve, že jsme se poznali přes fb. Chodíme spolu na ruštinu a často ho potkávám ve škole, ale to spolu nemluvíme. Grrr. Nemám o čem psát, příští týden se zvážím a pokusím se nějak přežít utrpení ve škole a taky dny bez kalorií. To půjde snadno, moje psychika bude téměř v sedmém nebi, ale fyzický stav? Nevim no :D Doufám, že to přežiju, kdyby ne, tak je to blbý :D
 


Komentáře

1 blondie blondie | Web | 18. listopadu 2013 v 17:51 | Reagovat

Tak ať se ti daří kočenko! :)
Podle toho, co jsi psala, tak mi nepříjde že by ses přejídala :-P. Ale pokud ti hladovky vyhovují víc... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama