Všechno špatně

12. října 2013 v 22:42 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/d195a1c8848e23ad6b20e90ea72996e0/tumblr_mtfstgdlBc1sds851o1_500.jpg

Žeru, žeru, žeru.. a pak zvracím. Teď jsem měla dost příležitostí, tak jsem jich využila. Ale zvracet můžu jedině tehdy, kdy nejim pečivo nebo špagety. Musím s tím přestat, není to k ničemu dobrý. Možná se mi na chvíli uleví, ale nic víc. Naivně si myslím, že mi to pomůže zhubnout, ale spíš se mi zdá, že jsem ještě tlustší, pálí mě v krku, mám strach o zuby a mám strašně suchou pleť. Úplně se mi drolí, fuj. Takže zase jídlo max. do 200 kcal nebo hladovky. Zvracení a přežery už NIKDY. Ale nebudu si nic slibovat, znám se..
Štve mě, že když moc nejím, tak matka šílí, ale to, že se děsně přežírám, je jí ukradený. Vůbec to neřeší, snad je za to dokonce ráda.
Lidi jsou jedna velká záhada. Nikdo nikomu 'nevidí do hlavy', takže netuší, co se zrovna odehrává v mysli dotyčného, jestli má nějaké trápení, pochybnosti, tajemství.. Je to složitý. Myslím, že by nikoho ani ve snu nenapadlo, že bych mohla mít PPP. Vlastně si to ani já sama nemyslím, teda spíš tomu tak nějak nevěřím a moc si to nepřipouštím. Ale upřímně- to, že se přežírám a úmyslně zvracím jídlo nebo se snažím nejíst vůbec, asi problém bude. Ale kdyby mi to řekl někdo jinej, těžko bych mu uvěřila. Poslala bych ho do prdele a ještě se mu vysmála.
Nejezení, mátovej čaj, vyčerpávající pohyb, písničky, knížky, myšlenky, učení, stres a tenhle depresivní podzim.. To bude zajímavé. Začala bych už teď, ale nemám na to náladu. Takže zítra - 13.10. - začínám s tím, co mě přivede až k cíli.
 


Komentáře

1 May May | Web | 12. října 2013 v 23:58 | Reagovat

Takisto u mňa. Aj s mamou aj so zvracaním.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama