Too fat to have an eating disorder

1. října 2013 v 18:09 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m73hypw0m11r31pvxo1_500.jpg

Konečně říjen, snad mi bude přát. V minulém měsíci jsem přišla na to, jak se pořádně vyzvracet. A taky jsem držela hladovky. Na ty skvělé tři dny nikdy nezapomenu. A na svojí první pusu taky ne.
Budu toho mít do školy hodně- učení, herbář, nepovinná ruština a konverzace v němčině, knihovna, domácí povinnosti, cvičení a ráda bych chodila na nějaké tancování. (jenže tady ve městě nic není, takže mám smůlu) Když toho bude tolik, snad bych nemusela mít čas na jídlo.
Omlouvám se předem, že někdy nebudu psát každý den, ale tak po čtyřech pěti dnech.

No, dneska mě to ve škole nebavilo a navíc jsem docela smutná kvůli mým vlasům. Ten melír mi vůbec nesluší! Jsem ještě víc vyblitá, hnědá mi sluší fakt nejvíc. Nejradši bych to okamžitě přebarvila hnědým přelivem, jenže to by se matka asi zcvokla, když za to utratila tolik peněz. Takže budu mít úplně strašně dlouho bílo-žluto-hnusně hnědý vlasy. Dělá mě to starší a kulatější. Fakt zlej sen..
Slíbila jsem si pořádnou změnu a takhle to dopadlo. Takže aby mi to co nejrychleji odrostlo, koupím si k svátku nějaké doplňky stravy pro růst vlasů. Jinak nevim.
Zkusím to dnešní jídlo vycvičit, bylo toho sice málo, ale i tak mám špatné svědomí.
Dneska jsem byla pořádně omrknout školní záchody, kdybych se musela jít vyzvracet, a je to blbý- ty mísy jsou úplně dementně malý a zvratky by lítaly všude kolem. Věčně tam není toaleťák a taky tam jsou mezery pod dveřma a mezi kabinkama. A furt tam někdo je. Kdybych šla při hodině, tak se do třídy vrátím zarudlá, s nateklýma očima a možná i pozvracená. Grrrr.

Pořád mi přijde divný, že je říjen. Už se vidím vychrtlá v černých nadkolenkách, martenskách, sukni a svetru. S dlouhýma (přiblble) melírovanýma vlasama, bledou pletí, s unavenýma očima, mobilem v ruce, sluchátkama v uších a tak nějak mimo realitu..
Užívám si pár posledních hezkých dní, kdy ještě pěkně svítí sluníčko, protože pak přijde ten depresivní podzim, kdy furt prší, fouká vítr a je zima. A pak přijdou Vánoce.. a to už budu podle svých představ.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: kuře na paprice s rýží (197 kcal)
večeře: ×
pohyb: tělocvik (-178 kcal), 20 min cardio (-124 kcal)
dohromady: -105 kcal

PS: Zítra jdu k doktorce na prohlídku. Nedávno jsem vážila ještě méně než když jsem tam byla naposled před dvěma lety. Možná jsem to zase po přežerech nabrala, ale jestli ne, tak se bojim.. :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama