Please miss me

10. října 2013 v 14:50 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
Jsem už druhý den doma a ať se snažím jak chci, stejně jsem smutná. Prohlížela jsem si staré fotografie. Měla jsem nádherné dětství. Všichni jsme byli šťastní, smáli jsme se a neřešili to, co teď.. Bylo nám fakt dobře.
Měla jsem jet za babičkou, jenže já bych to nedala. Vešla bych do kuchyně a děda by tam neseděl na svém místě. Musí tam teď být hrozně deprimující ticho. Je mi babičky líto. O víkendu tam určitě pojedeme, já tam budu chodit i po škole, aby tam babička nebyla tak sama. A vždycky den před návštěvou něco upeču a donesu jí ochutnat, jestli se mi to povedlo. Já jsem totiž hroznej antitalent na vaření a pečení.
Dnešek je depresivní, venku zima jak svině, sluníčko nesvítí, prší. Má být pořád hnusně. Moc jsem toho dneska neudělala, jen jsem pověsila kupu prádla (docela vyčerpávající, prádla bylo hodně), uklidila nádobí do myčky a trochu jsem uklidila v obýváku. A taky jsem si vyprala v ruce legíny, zejtra si je vezmu. Mám z toho docela depky, strašně mi ztloustly lýtka.
Ve zbytku dne se připravím do školy, učení mám nad hlavu, uklidím si v pokoji, umyju si vlasy, nalakuju nehty, dám si horkou koupel a budu si číst. Jídla se už dneska ani nedotknu. To byl zase nápad, aby mi koupili nutellu. Rodiče jsou zase pryč, takže jsem mohla zvracet. Dneska to šlo pěkně, ale opět mě naprosto příšerně pálí v krku. Budu zas chraptit.
Asi by nikoho jen tak nenapadlo, že úmyslně zvracím téměř po každém jídle. Všichni mě mají za 'tu malou' hodnou tichou holčičku, co je pořád zavřená doma, čte si nebo se učí. Kluci ze třídy mi někdy říkají 'mrně' nebo taky 'nemluvně'. Je mi to fuk. Neberu si to vůbec k srdci, mám je prostě ráda a v jejich společnosti je mi mnohem líp než když jsem s holkama ze třídy. Jop, asi ještě vysaju v obýváku, aby si rodiče na první pohled všimli, že jsem nebyla celý den zalezlá u notebooku.
Napíšu buď zítra, nebo o víkendu. Hlavně musím NEJÍST..

Ráno: nutella (530 kcal) mia
Odpoledne: nutella (530 kcal) mia
Dohromady: 0 kcal

Pohyb: 10 min cardio (-124 kcal), úklid v bytě (-62 kcal)
Celkem: -186 kcal

http://24.media.tumblr.com/5148e6c9681d3770a8c8114a646ba4ec/tumblr_mgtjllNQ0Y1rckuolo1_500.jpg
 


Komentáře

1 Lola Lola | Web | 10. října 2013 v 18:31 | Reagovat

s nutellou ťa chápem.  tiež som mávala takéto problémy s ňou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama