Everyone has a secret

14. října 2013 v 19:03 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/e4eba9014c4a663dd033ecc5ed362ecb/tumblr_mr55qaqkK11screu6o1_500.jpg

Včera byl fajn den, s bf jsme řešily módu, což se mi hodilo, páč jsme dneska jeli s rodičema koupit mi něco k svátku. Ale k tomu včerejšku- dopadlo to strašně. Opět nám uvařily spešl oběd, ať nemusíme jíst ten hnus, co oni. Pak nám chtěla babička udělat radost jahodama se šlehačkou no a takhle to jelo dál..
Ve škole jsem odpočítávala, kolik hodin zbývá do poslední, hrozně jsem se na ty nákupy těšila. Uteklo to poměrně rychle. Vybrala jsem si toho dost. No a ty ceny.. radši nekomentuju :D Tak mám teda kabát, boty, šedej svetřík, tričko The Rolling Stones, tmavě šedý kraťasy, tmavý silonky a červenou sukni. Jsem spokojená, je to všechno, co jsem chtěla. Teda až na nadkolenky, ty jsem nikde nenašla. Nevíte, kde by je mohli prodávat?
Unavená jsem šíleně a navíc toho mám dneska ještě plno- úkoly, učení, roztok soli (sakra, měla jsem na tom začít pracovat už skoro před měsícem), musim si umýt vlasy, dát si horkou vanu a ozkoušet nové oblečení + připravit, co si zítra vezmu.
Myslím, že jsem ryba- jako bych ani neměla city.. Už mě nic nedokáže rozbrečet ani pořádně rozesmát. Od smrti dědečka se to nějak všechno změnilo a mně se to vůbec nelíbí. Už ani nemám takovou vůli, jako dřív. Musím to nějak zvládnout a přestat jíst.

Odpoledne: čínské nudle (271 kcal)
Dohromady: 271 kcal

Pohyb: nakupování (-302 kcal)
Celkem: -31 kcal
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama