Tomorrow is another chance

25. září 2013 v 20:26 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://i.pinger.pl/pgr60/2dc67d7a00265bce50e994eb

Jsem strašně slabá, unavená, bez chuti do života. Z ničeho nemám radost, nic mě nebaví..
Píšu si s jedním klukem, prej se mu líbim. Dneska mi to řekla spolužačka. Jenže on je úplně jinej než ten, se kterým se to pokazilo. Tenhle je takovej moc nevyspělej a píše se mi s nim blbě. A navíc bydlí 17 km daleko, takže fuck :D Je to vážně pěkný, že o mě řekl, že jsem strašně krásná, ale jinak to zní od člověka, kterému jsem se zalíbila tam venku a jinak od člověka, kterému se líbí moje fotka na fb. Bojím se, že bych se mohla třeba zamilovat, to by bylo hodně blbý. Zase jen trápení, stres a nakonec zklamání.. Na tohle nemám sílu.
Druhý den nejim. Můj stav je o něco horší, protože na mě leze rýma, takže mě úplně šíleně bolí hlava, zalejhaj mi uši, pálí mě v krku a z toho nejezení mám pořádný křeče v žaludku. Nevím, jestli zítra ráno budu schopná vstát, snad jo.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 0 kcal

Už mě hladovky nebaví. Sice mám dobrej pocit, ale vyhodit svý nejoblíbenější jídlo je na mě moc. Čínské nudle jsou prostě srdeční záležitost :D Udělala jsem to a už to nechci opakovat, trhá mi to srdce :D Zase mě přepadají myšlenky na jídlo.. Říkám si, že když to všechno sežeru, tak se nic moc nestane. No to určitě. Asi bych se zabila. Myslete na mě, kočičky moje :*
 


Komentáře

1 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 25. září 2013 v 20:44 | Reagovat

Jéžiši, ty jsi podvyživená-podle tý váhy nahoře. Jez víc. Spíš sportuj, jestli chceš mít svaly. Je to o postavě, ne o váze. Jinak k té tvé lásce. 17 kilometrů je nic. Znám holky od nás ze třídy, jejich boyfriendi bydlí 80 km daleko, jsou spolu dlouho a pořád jsou šťastní. Víc si věř. Poznej ho osobně. A hlavně mu dej šanci. :)

2 london-is-proana london-is-proana | 26. září 2013 v 22:12 | Reagovat

Vztahy na dálku většinou nefungujou ale třeba to není tenhle případ uvidíš jak to dopadne :) Na mě taky asi něco leze, nemůžu pořádně mluvit a bolí mě celý člověk. Snad budeš brzo fit :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama