Lost in reality

6. září 2013 v 18:31 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://s1.favim.com/orig/22/skinny-thin-thinspiration-thinspo-Favim.com-212369.jpg

Už od rána myslím na jídlo. Nemůžu si pomoct, doma je toho tolik.. Jasně, že bych potom příšerně litovala, jenže tohle se nedá vydržet. Je to těžký. Zítřejší jídelák bude dost tragickej a vzhledem k tomu, že odpoledne půjdu na jednu akci, mě čeká nejspíš přežer jak prase. No uvidím. Moje pocity jsou fakt divný. Zkrátka, jednou jsem dole a jednou zas nahoře. Jako na horské dráze. To, že se máme připravit na smrt dědečka, nejmilovanějšího člověka na světě, mě strašně ničí. Jak se s tímhle můžu vyrovnat? Jak to mám jen tak nechat být? Před dvěma týdny mi umřela fenka a teď teda tohle.. Babička nemá tušení, jak je to vážný. Až se to dozví, tak.. Nevím, ani nad tím nechci přemýšlet. A děda se to taky přece musí dozvědět. Chci, aby věděl, že budu doktorka, tak jak si to společně s babičkou přáli. Chci, aby na mě byl pyšný.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: bedly, krajíc chleba (221 kcal)
večeře: ×
pohyb: JM 30 Day Shred level 3 (-126 kcal)
dohromady: 95 kcal

Měla být hladovka, ale bylo mi dost špatně, klepala jsem se a nemohla mluvit. Dokonce se mi klepal hlas a chraptila jsem. To jsou stavy :D No tak pa.
 


Komentáře

1 Marine Marine | Web | 7. září 2013 v 14:26 | Reagovat

jasné, nemám to vypísané na blogu, ale dám si ťa do záložiek. máš to veľmi pekné dnes. klepalo ťa z malého kalorického príjmu alebo si chorá alebo tak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama