It's late and I'm sad

23. září 2013 v 12:49 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/036457717e2501c3e077d278b2383981/tumblr_mtgi33m6Wo1si8rd1o1_500.gif

Hahaha, odpadly nám poslední tři hodiny, záviďte :D Takže jsem v půl dvanáctý mazala domů. Vlastně dneska by mi ani tak moc nevadilo být ve škole do půl třetí, aspoň bych si mohla pokecat s Danem, dát si kafe z automatu a být o přestávkách se svýma nej. Ale tak to je jedno. Je mi blbě od žaludku a mám pocit hladu. Nějak to vyřešim, ale rozhodně jíst nebudu. Pokud do týdne nebudu mít 40 kg, tak si nenechám udělat melír, jen si nechám zastřihnout konečky. A já ten melír chci, stejně tak těch 40 kilo, takže budu bojovat jak šílená :D V polovině října mám svátek (haha, teď můžete tušit, jak se ve skutečnosti jmenuju :D), takže do dvou týdnů určitě pojedeme nakupovat. Podle váhy si koupím to, co mám ve wishlistu a možná ještě něco dalšího. Dneska v té dlouhé mikině a černých legínách mi bylo fajn, ale stejně jsem měla pocit, že se na mě všichni dívají a vidí, jak jsem vlastně tlustá a ví, že jsem 3 dny žrala jak prase. Ztratila jsem asi 10 dní, kdy jsem si mohla číst celé odpoledne a pak třeba až do noci, ale místo toho jsem seděla u fb a psala si s nim. Ztráta času, kdybych to věděla, tak ho už ten první den pošlu do prdele a mám klid :D Noo, co dneska budu dělat? Tak samozřejmě nejíst, to je jasná věc, ale co jinak.. Grrr, najedou vůbec nevim. Možná si udělám úkoly na další týden a budu si číst, jak jsem chtěla. Ale nechci tím zas utíkat pryč z reality, akorát se potom divím, kolik starostí najednou mám.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: čínské nudle vařené
pohyb: ×
dohromady: 181 kcal

Dneska je první podzimní den. Poslouchám Rain od Charlie Straight, piju horkej čaj, sedim na parapetě zabalená v dece a koukám, jak je tam venku divně. Ani to nedokážu popsat. Do toho ten vítr a padající listy tvoří zvláštní atmosféru. Zkrátka podzim, no :D
It's a wonder, wonder, wonder in the skies..

EDIT 17:15
Tak jsem to posrala. Mám nějak divnou náladu, je mi smutno. Jak jsem v kuchyni viděla maminu, jak pro mě vaří, nemohla jsem to jídlo vyhodit.. Ona to se mnou myslí dobře a zotročuje se pro mě, i když domů přijde unavená z práce. Prostě to takhle nejde. Bojím se to jít vyzvracet, oba rodiče i ségra jsou doma. Uvidím zítra ráno. Dám si teď vanu a vymyslím, jak to udělám zítra, abych zase takhle nepodlehla jídlu od máti. Myslete na mě, kočičky moje.
 


Komentáře

1 Marine Marine | Web | 23. září 2013 v 21:56 | Reagovat

Mrzí ma to s tým chalanom, ale podľa toho čo píšeš je to s prepáčením chuj. Bude lepšie, uvidíš, myslím na teba. :)

2 Katie Katie | Web | 23. září 2013 v 21:57 | Reagovat

Podzimní počasí je stejně už docela dlouho.. ale konečně tu máme podzim oficiálně. A přináší taky ty divný nálady, ani se nedivím, že to na tebe padlo. Zítra to zas napravíš, kvůli jednomu jídlu se svět nezboří. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama