I just miss you so much

26. září 2013 v 17:28 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://31.media.tumblr.com/02b248d12ec9f6f9f6f644faaca64870/tumblr_mm1a82iz4g1s7qd2yo1_500.jpg

Přijít to muselo- přežer. Byla jsem strašně moc slabá a při každým prudkým pohybu se mi motala hlava. Tím se samozřejmě nechci vymlouvat, ale vážně už se to nedalo vydržet. Až nebudu mít rýmu a přestane mě bolet hlava, v hladovce budu pokračovat a už se těším. Trošičku se mi zúžily paže, hned to vypadá líp. A mám špičatější ramena. Hurááá :D Aspoň něco, dlouho jsem si nevšimla žádné změny. Plány na následující dny už mám. Zítra jedu k babičce, takže jídlo bude katastrofa. V sobotu to taky bude hrozný, ale jedeme na nákupy oblečení, takže bych jíst vlastně nemusela.. A v neděli buď jen trochu oběda nebo nic. V pondělí hladovka a dál by se ještě uvidělo. U babičky jídlo odmítnout nemůžu. Navíc tam budu mít svoje bfs, takže by to možná bylo divný. Vidět babičku, jak má plno starostí a ještě pro mě vaří speciální jídlo, které mi chutná a snaží se pro mě udělat jen to nejlepší, mi přijde hrozný. No fakt, akorát toho má víc na práci. Zbytečně- kvůli mě.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: PŘEŽER
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 1400 kcal

No jooo, dnešní jídelák je tragickej :D Já se polepším, slibuju :D Uvědomuju si, co jsem to zas udělala za blbost, že jsem žrala, ale prostě už jsem neměla sílu vzdorovat tomu všemu. Vyzvracet to nemůžu, protože jsou doma oba rodiče. Navíc to ani pořádně neumím. Píšu si s tím klukem a je v pohodě. Lepší jak včera. Ale pořád se nemůže vyrovnat 'jemu'. Dám si horkou vanu a připravím si nějaký plán, abych se co nejvíc vyhnula jídlu následující 3 dny :D Papa :)
 


Komentáře

1 london-is-proana london-is-proana | 26. září 2013 v 22:09 | Reagovat

S tím si nedělej starosti. Máš to vždycky dokonalý takže bych to nehrotila :)

2 Marine Marine | Web | 27. září 2013 v 18:47 | Reagovat

Ja som to včera tiež trochu posrala, proste po týždni nejedenia sa to už dalo čakať. Ale dôležité je ísť ďalej, že. Držím palce cez víkend. :) Drž sa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama