Follow your brain. Your heart is stupid as shit.

22. září 2013 v 19:43 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma1a87240b1r9cijao1_500.gif

Je mi hrozně. Včera mi napsal, že spolu nemůžeme být, že ke mně nic necítí a že "miluje" jinou. Cítila jsem se fakt dost poníženě a nebýt mých bfs, tak probrečim celou noc. I když důvod brečet nemám- neznáme se a navíc k němu taky nic necítím. To je celkem pochopitelné. Jenže jsem byla jen blbá náhrada, to mě dostalo.. Celou tu dobu "miloval" holku, se kterou teď zase chodí. Věděla jsem, že nejsem jediná, které píše, ale tohle mě vážně urazilo. Je to jen zasranej lhář, nenávidim ho!! Několik dní jsem promarnila psaním si s nim. Kdyby nebylo jeho a těch keců, že 'spolu zvládnem všechno, jsem jeho láska, jsem úžasná, chce se mnou být, bla bla..', tak se vůbec nemusím trápit a starat se o zbytečnosti. Idiot.
Je mi jasný, že když ani nebyl schopnej mi odepsat na fb, tak na mě ani nepromluví. No sakra, celej týden budou naše dvě třídy spojené, teda pokud jsem to dobře pochopila. A další týden spolu sedíme na angličtině. Sednu si k Verče, to je jasný :D

snídaně: 2 buchty (155 kcal)
svačina: ×
oběd: mašle s kuřetem (165 kcal)
svačina: přežer
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 2000 kcal

Byla jsem od pátku u babičky a dneska se slavilo, takže je to naprostá hrůza :D Je mi strašně špatně, ale co- následující týden, jak jsem se včera zmiňovala, jíst nebudu. Teda doufám. Jsem tlustá káča, co naletěla klukovi, kterej ji jen využil jako náhradu za holku, se kterou to měl komplikovaný. To neni možný. Až jednoho dne přijdu do školy vyhublá na kost, tak si mě třeba zas všimne. Ale podruhé už nenaletím..:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama