But I'm in love

13. září 2013 v 18:44 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2hjoiZEM41qgok3oo1_500.gif

Neni ani možný, jak dokáže pár slov udělat člověku takovou radost.. Začnu ránem. Bylo mi trochu blbě, určitě z toho, že jsem včera jedla. Pak jsem si dala mátovej čaj a udělalo se mi líp. Ve škole příšerná nuda, ale v pátek nemáme matiku, takže jsem se vůbec nestresovala. O poslední přestávce mi bylo fajn, kvůli tomu, že mě čekala už jen jedna hodina :D Pak jsem uviděla 'jeho' a musím přiznat, že jsem měla motýlky v břiše. Docela divný, jen jsme si jednou psali a navíc mě pak ignoroval.. Měla jsem vztek a řekla jsem si, že na něj kašlu. No a najednou tohle :D To nejlepší teprv přijde- jen tak pročítám statusy, celkem nuda.. no a najednou mi napsal. Nemohla jsem tomu uvěřit :D Takže jsme si dvě hodiny psali a já si každou chvíli opakovala, že je to jen kámoš, nic víc. Jenže se to prostě nedalo :D Asi budu hodně litovat, že jsem to nechala zajít takhle daleko, ale tak.. přežiju to :D Navíc, mohlo to dopadnout hůř. A zas tak strašný to neni. Říká se 'když máš šanci, drž se jí'. A co si budeme nalhávat, tohle se mi stalo poprvé v životě a taky to může být naposled. Oběd byl dneska výbornej, ale abych jedla po včerejšku? Ne :)

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: ×
pohyb: 50 zkracovaček
dohromady: 0 kcal

Nevím, jak to bude o víkendu, což je blbý. V pondělí bych mohla dát hladovku a v úterý taky. Další důvod, proč zhubnout- naprosto senzační kluk, kterej sám od sebe projevil zájem. A ještě tak hezky. Na to, že je pátek 13., se nic zlého nestalo, naopak :) Pokusím se nemyslet na to, co mě čeká :D Nejdivnější je, že mi napsal zase, když nejím :D Připravím se do školy, dám si sprchu a budu si číst. Nebo čekat, jestli zase napíše. Čaaau :)
 


Komentáře

1 Blair Blair | Web | 14. září 2013 v 11:05 | Reagovat

Krásny jedálniček ♥
a som rada že máš dobru naladu :) :)

2 london-is-proana london-is-proana | Web | 16. září 2013 v 21:40 | Reagovat

To je táák krásný, moc ti přeju aby ti to s ním vyšlo :) Já jsem si taky s jedním psala krásný zprávy a pak se ukázalo že je to děvkař a že mě vlastně vůbec nechce, že už je zadaný :(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama