Září 2013

Not candies. I want drugs

30. září 2013 v 20:43 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/953808efee47015d7ccc3d54d01da7cf/tumblr_mtnl40BVng1sjohvxo1_500.jpg

Slíbila jsem si, že přestanu s přežíráním.. Sliby chyby. Hlavně šlo o to, že jsme slavili u babičky a taky jsem byla s mojí bf, takže hromady jídla všude. No a dneska se to celé posralo. Byla jsem teda u kadeřnice a mám melír, jak jsem chtěla. Vypadám strašně, úplně jak morče. Neřešim, moje tloušťka je tisíckrát horší. Zítra začíná nový měsíc, můj oblíbený říjen. Takové pěkné datum, to by se hodilo začít od znova :D Já vím, už jsem s těma novejma začátkama trapná :D
Ale teď už to myslim fakt vážně, nebudu to pořád kazit a odkládat. Chci být vychrtlina? Chci. Tak pro to něco udělám.

SOBOTA 28.9.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: kuřecí čína (136 kcal)
svačina: přežer
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 1400 kcal


NEDĚLE 29.9.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: bedly, chleba (188 kcal)
svačina: krtkův dort, čokoládová rolka (205 kcal)
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 393 kcal


PONDĚLÍ 30.9.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: přežer
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 1120 kcal

Hodně tragický. Zvracet jsem nemohla, páč byli rodiče doma a matka je jak detektiv. V sobotu se mě ptala, jestli jsem náhodou nezvracela. Docela jsem se lekla. Ve škole zvracet taky nemůžu, to bych vypadala jak příšera. Mám to těžký :D Tak teda zítra začínám :)

Sad and tired

27. září 2013 v 23:13 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/75ba7f27754397d5298f01a56489b057/tumblr_mms8sbMwHE1rzwxgto1_r1_500.jpg

Tak a už dost! Pořád jen žeru jak prase a tloustnu. S tím přestávám. Dneska se mi poprvé podařilo vyzvracet se, takže jsem šťastná. Sice mě strašně pálí v krku, ale dá se to přežít. Takže teda najíždím na miu, ale to jen v případě, že to bude nutný. Jakmile překročím 200 kcal, tak jídlo vyzvracím. Ale hladovky budu držet dál.
Noo, nebyla jsem ve škole, protože mi ráno bylo příšerně. Zrovna dneska jsem se tam celkem i těšila.. Ale tak odpočinula jsem si, to je hlavní. Ten kluk, co mi furt píše, je vlastně úplně v pohodě. Sice někdy píše jak chuj, ale dá se to :D Jde vidět, že má fakt zájem, úplně se mi podřizuje.. To mi dobře nedělá, připadám si blbě. A rozhodně toho nezneužívám.
Dnešní jídelák? Ještě horší, jak včera.

snídaně: jogurt, nugeta mia
svačina: ×
oběd: nugeta, koláč mia
svačina: přežer
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: milion kcal

Raději tohle ani nekomentujte. Zítra začínám od začátku a tentokrát neudělám jedinou chybu. Tak mi držte palce.

I just miss you so much

26. září 2013 v 17:28 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://31.media.tumblr.com/02b248d12ec9f6f9f6f644faaca64870/tumblr_mm1a82iz4g1s7qd2yo1_500.jpg

Přijít to muselo- přežer. Byla jsem strašně moc slabá a při každým prudkým pohybu se mi motala hlava. Tím se samozřejmě nechci vymlouvat, ale vážně už se to nedalo vydržet. Až nebudu mít rýmu a přestane mě bolet hlava, v hladovce budu pokračovat a už se těším. Trošičku se mi zúžily paže, hned to vypadá líp. A mám špičatější ramena. Hurááá :D Aspoň něco, dlouho jsem si nevšimla žádné změny. Plány na následující dny už mám. Zítra jedu k babičce, takže jídlo bude katastrofa. V sobotu to taky bude hrozný, ale jedeme na nákupy oblečení, takže bych jíst vlastně nemusela.. A v neděli buď jen trochu oběda nebo nic. V pondělí hladovka a dál by se ještě uvidělo. U babičky jídlo odmítnout nemůžu. Navíc tam budu mít svoje bfs, takže by to možná bylo divný. Vidět babičku, jak má plno starostí a ještě pro mě vaří speciální jídlo, které mi chutná a snaží se pro mě udělat jen to nejlepší, mi přijde hrozný. No fakt, akorát toho má víc na práci. Zbytečně- kvůli mě.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: PŘEŽER
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 1400 kcal

No jooo, dnešní jídelák je tragickej :D Já se polepším, slibuju :D Uvědomuju si, co jsem to zas udělala za blbost, že jsem žrala, ale prostě už jsem neměla sílu vzdorovat tomu všemu. Vyzvracet to nemůžu, protože jsou doma oba rodiče. Navíc to ani pořádně neumím. Píšu si s tím klukem a je v pohodě. Lepší jak včera. Ale pořád se nemůže vyrovnat 'jemu'. Dám si horkou vanu a připravím si nějaký plán, abych se co nejvíc vyhnula jídlu následující 3 dny :D Papa :)

Tomorrow is another chance

25. září 2013 v 20:26 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://i.pinger.pl/pgr60/2dc67d7a00265bce50e994eb

Jsem strašně slabá, unavená, bez chuti do života. Z ničeho nemám radost, nic mě nebaví..
Píšu si s jedním klukem, prej se mu líbim. Dneska mi to řekla spolužačka. Jenže on je úplně jinej než ten, se kterým se to pokazilo. Tenhle je takovej moc nevyspělej a píše se mi s nim blbě. A navíc bydlí 17 km daleko, takže fuck :D Je to vážně pěkný, že o mě řekl, že jsem strašně krásná, ale jinak to zní od člověka, kterému jsem se zalíbila tam venku a jinak od člověka, kterému se líbí moje fotka na fb. Bojím se, že bych se mohla třeba zamilovat, to by bylo hodně blbý. Zase jen trápení, stres a nakonec zklamání.. Na tohle nemám sílu.
Druhý den nejim. Můj stav je o něco horší, protože na mě leze rýma, takže mě úplně šíleně bolí hlava, zalejhaj mi uši, pálí mě v krku a z toho nejezení mám pořádný křeče v žaludku. Nevím, jestli zítra ráno budu schopná vstát, snad jo.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 0 kcal

Už mě hladovky nebaví. Sice mám dobrej pocit, ale vyhodit svý nejoblíbenější jídlo je na mě moc. Čínské nudle jsou prostě srdeční záležitost :D Udělala jsem to a už to nechci opakovat, trhá mi to srdce :D Zase mě přepadají myšlenky na jídlo.. Říkám si, že když to všechno sežeru, tak se nic moc nestane. No to určitě. Asi bych se zabila. Myslete na mě, kočičky moje :*

Tell me I'm pretty

24. září 2013 v 14:56 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://data.whicdn.com/images/63451424/large.gif

Bolí mě hlava a je mi tak nějak divně. Asi se mi chce brečet, teda mám takový pocit, ale nevim. Chtěla bych vědět, jestli ještě někdy budu mít štěstí. Možná až zhubnu, tak všechno bude nádherný. Jenže co když ne? Co když stejně budu pořád sama? To bych asi nedala.. Přestávám mít důvod žít. Ale když bych měla umřít, tak jedině hubená- a to ještě nejsem. Vůbec se mi nechce zítra do školy. Dnešek jsem přežila, ale co zítra? Mohlo by se stát něco pěknýho, ať mám zase jednou pořádnou radost. Zase by mi mohl 'někdo' psát smsky a já bych byla v sedmém nebi. Kéž by.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 0 kcal

Vypadám jak mrtvola. Kruhy pod očima, bledá pleť, příšerný vlasy a unavený oči. Radši nechci myslet na to, co bude. Vezmu si brufen a půjdu si číst. Jo a v kuchyni leží milka, sladké pečivo, nugeta a další kalorický mňaminky. Ne, ani se jich nedotknu. Tak pa.

It's late and I'm sad

23. září 2013 v 12:49 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/036457717e2501c3e077d278b2383981/tumblr_mtgi33m6Wo1si8rd1o1_500.gif

Hahaha, odpadly nám poslední tři hodiny, záviďte :D Takže jsem v půl dvanáctý mazala domů. Vlastně dneska by mi ani tak moc nevadilo být ve škole do půl třetí, aspoň bych si mohla pokecat s Danem, dát si kafe z automatu a být o přestávkách se svýma nej. Ale tak to je jedno. Je mi blbě od žaludku a mám pocit hladu. Nějak to vyřešim, ale rozhodně jíst nebudu. Pokud do týdne nebudu mít 40 kg, tak si nenechám udělat melír, jen si nechám zastřihnout konečky. A já ten melír chci, stejně tak těch 40 kilo, takže budu bojovat jak šílená :D V polovině října mám svátek (haha, teď můžete tušit, jak se ve skutečnosti jmenuju :D), takže do dvou týdnů určitě pojedeme nakupovat. Podle váhy si koupím to, co mám ve wishlistu a možná ještě něco dalšího. Dneska v té dlouhé mikině a černých legínách mi bylo fajn, ale stejně jsem měla pocit, že se na mě všichni dívají a vidí, jak jsem vlastně tlustá a ví, že jsem 3 dny žrala jak prase. Ztratila jsem asi 10 dní, kdy jsem si mohla číst celé odpoledne a pak třeba až do noci, ale místo toho jsem seděla u fb a psala si s nim. Ztráta času, kdybych to věděla, tak ho už ten první den pošlu do prdele a mám klid :D Noo, co dneska budu dělat? Tak samozřejmě nejíst, to je jasná věc, ale co jinak.. Grrr, najedou vůbec nevim. Možná si udělám úkoly na další týden a budu si číst, jak jsem chtěla. Ale nechci tím zas utíkat pryč z reality, akorát se potom divím, kolik starostí najednou mám.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: čínské nudle vařené
pohyb: ×
dohromady: 181 kcal

Dneska je první podzimní den. Poslouchám Rain od Charlie Straight, piju horkej čaj, sedim na parapetě zabalená v dece a koukám, jak je tam venku divně. Ani to nedokážu popsat. Do toho ten vítr a padající listy tvoří zvláštní atmosféru. Zkrátka podzim, no :D
It's a wonder, wonder, wonder in the skies..

EDIT 17:15
Tak jsem to posrala. Mám nějak divnou náladu, je mi smutno. Jak jsem v kuchyni viděla maminu, jak pro mě vaří, nemohla jsem to jídlo vyhodit.. Ona to se mnou myslí dobře a zotročuje se pro mě, i když domů přijde unavená z práce. Prostě to takhle nejde. Bojím se to jít vyzvracet, oba rodiče i ségra jsou doma. Uvidím zítra ráno. Dám si teď vanu a vymyslím, jak to udělám zítra, abych zase takhle nepodlehla jídlu od máti. Myslete na mě, kočičky moje.

Follow your brain. Your heart is stupid as shit.

22. září 2013 v 19:43 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma1a87240b1r9cijao1_500.gif

Je mi hrozně. Včera mi napsal, že spolu nemůžeme být, že ke mně nic necítí a že "miluje" jinou. Cítila jsem se fakt dost poníženě a nebýt mých bfs, tak probrečim celou noc. I když důvod brečet nemám- neznáme se a navíc k němu taky nic necítím. To je celkem pochopitelné. Jenže jsem byla jen blbá náhrada, to mě dostalo.. Celou tu dobu "miloval" holku, se kterou teď zase chodí. Věděla jsem, že nejsem jediná, které píše, ale tohle mě vážně urazilo. Je to jen zasranej lhář, nenávidim ho!! Několik dní jsem promarnila psaním si s nim. Kdyby nebylo jeho a těch keců, že 'spolu zvládnem všechno, jsem jeho láska, jsem úžasná, chce se mnou být, bla bla..', tak se vůbec nemusím trápit a starat se o zbytečnosti. Idiot.
Je mi jasný, že když ani nebyl schopnej mi odepsat na fb, tak na mě ani nepromluví. No sakra, celej týden budou naše dvě třídy spojené, teda pokud jsem to dobře pochopila. A další týden spolu sedíme na angličtině. Sednu si k Verče, to je jasný :D

snídaně: 2 buchty (155 kcal)
svačina: ×
oběd: mašle s kuřetem (165 kcal)
svačina: přežer
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 2000 kcal

Byla jsem od pátku u babičky a dneska se slavilo, takže je to naprostá hrůza :D Je mi strašně špatně, ale co- následující týden, jak jsem se včera zmiňovala, jíst nebudu. Teda doufám. Jsem tlustá káča, co naletěla klukovi, kterej ji jen využil jako náhradu za holku, se kterou to měl komplikovaný. To neni možný. Až jednoho dne přijdu do školy vyhublá na kost, tak si mě třeba zas všimne. Ale podruhé už nenaletím..:)

Everybody lies

21. září 2013 v 14:50 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://25.media.tumblr.com/f0f20d8abba2bbc6a88bff1752969625/tumblr_mt6k8b2v0k1rh1wv4o1_500.gif

Na včerejšek nikdy nezapomenu -20.9. 2013- moje první pusa. Pusa od kluka, kterej je tak neskutečně úžasnej.. A já tak hrozná. Bylo mi docela trapně a jako obvykle, stalo se něco nepříjemnýho. Po novém parfému mi na kůži naskákaly červené fleky a oči jsem měla jak baterky :D Všichni samozřejmě měli poznámky typu 'už to nehul, ty chceš brečet?, nejsi ožralá?, cos to hulila?'. No prostě děs :D Takže asi nějaká alergická reakce :D Když jsem s ním mluvila, nebylo to špatný, jen trochu zvláštní. A určitě jsem musela být červená jak paprika, když mi řekl, že jsem krásná. Jen chtěl být milej, komu by se líbil dalmatin s vykulenýma očima :D Ve škole jsem myslela pořád jen na něj. Nešlo s tím přestat. Ty fleky po nějaké době zmizely, oči už vypadaly o něco líp a já se těšila, až spolu půjdeme domů jako pár. Když to konečně přišlo, všechny plány se změnily- on mě sice kousek doprovodil, ale šli s náma moje dvě bf a její kluk. Takže z toho nic nebylo :D Zase jsme se obejmuli, dali si pusu a čau. Pak jsme s bfs asi hodinu čekaly na bus a jely k babičce. Takže proto ty jídeláky.

PÁTEK

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: čočka, krajíc chleba (223 kcal)
večeře: 10 piškotů, sušenka (355 kcal)
pohyb: ×
dohromady: 578 kcal

SOBOTA

snídaně: sušenka (213 kcal)
svačina: ×
oběd: květák, hranolky (363 kcal)
svačina: sušenka (213 kcal)
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 789 kcal

No já si teda tleskám. Ale tak co, mám nervy. Včera mi psal docela sračky, ta konverzace byla úplně jiná, než posledně ve čtvrtek. Je dokonalej a mám ho ráda, ale nemůžu s ním být. Chtěla bych s nim trávit každý den, ale on toho má prej hodně. Má toho tolik, že je celej den na fb. A večer, když už mi nechce psát, tak napíše, že jde spát. Jasně no. Pak je tam do půlnoci. Nevím, co si on představuje pod pojmem vztah, já asi lásku. Trápila bych se a to nechci. Prostě jsem viděla, jak byl zklamanej a teď už ani nejeví zájem. Kašlu na všechno, budu sama, tak je mi prostě nejlíp. Ani mě nezajímá, jak to všechno bude dál.. Rozhodla jsem se, že nebudu jíst. Prostě ne.. Chci umřít.

Yeah, I don't like this day

19. září 2013 v 22:47 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://24.media.tumblr.com/cd7b1955f2ff0caebff05a02aa9538b4/tumblr_mqkb63bauW1srjy7go1_500.gif

Tenhle den je fakt k zbláznění. Proběhla naše první hádka. No a to spolu ještě ani nechodíme :D Parááda. Vypadalo to, že mě nenávidí, takže jsem brečela jak želva. Vlastně mě asi fakt nenáviděl, ale hned potom psal, že mě nechce ztratit, bla bla. Kdo se v tom má vyznat? Nejblbější je, že tu hádku jsem vyvolala já. Strašně se stydim, je mi tak hrozně. Slíbila jsem mu, že bych mu nikdy neublížila a že mi může věřit.. no a teď tohle. Nervy jsem měla kvůli tomu, že jsem plánovala úžasnej víkend, ale nic z toho nebude kvůli "úžasným" rodičům. Dědovi se zase přitížilo a už je to vážně hodně špatný. To je ze všeho nejhorší. Na školu už totálně seru, je zbytečný se učit, když pak probíráme úplně něco jinýho. Všechno je moc složitý. Hladovku jsem dneska zvládla, bylo to fajn. Sice to hladovění tak trochu vede k mýmu věčnýmu stresování, ale to je fuk. Bude to stát za to :)

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: ×
pohyb: ×
dohromady: 0 kcal

Jak to bude zítra? Netuším. Slíbila jsem mu, že ráno budu 've skříňkách' (v šatnách), chce mě prej obejmout. Miláček prostě. Bude mi to trapný a nevím, jak to všechno dopadne. Tentokrát už to určitě bude poprvé, co spolu budeme v kontaktu :D Jaaaaj, držte mi palce :D Papa :)

In love

18. září 2013 v 22:06 | Effy |  Fucking life of fat bitch..
http://31.media.tumblr.com/tumblr_m9u63drcjs1rbiqdho1_500.gif

Tak snad jsem zase zpátky ve svém režimu. Je blbý, že přes den jsem ve škole, odpoledne se učim, pak si několik hodin píšu s nim a když mi zbyde chvilička času, jako třeba teď, tak pak nestíhám komentovat vaše články. Ale všechno čtu poctivě, to mi věřte :)
Dnešek byl absolutně nejvíc nudnej, na matice si učitelka všimla, že zase nevnímám:D Jinak se nic nedělo. Teď si píšu s nim a mám pocit, že jsem nejšťastnější člověk na světě. On je fakt boží! Zejtra se spolu uvidíme ve škole a slíbila jsem mu, že ho obejmu. Jsem ale blbá. Bude to zas děsně trapný, tentokrát to nemusim přežít :D Ale vlastně nemám důvod se tím stresovat. Je to prostě on :D
Zítra dám zase hladovku, ať jsem pro něj dokonalá. Teda pokud se něco neposere. Vždycky se něco najde.

snídaně: ×
svačina: ×
oběd: ×
svačina: ×
večeře: ×
pohyb: tělocvik (volejbal), jumping jacks
dohromady: 0 kcal

Právě jsem se dozvěděla, že jsem se mu zalíbila už na té akci, o které jsem tu psala. On je taaaaak úžasnej, to neni ani možný :D Bože, chce se mi z toho brečet, jak je to krásný :D Aaaaaach, já se zblázním. Zítra zase napíšu, papa :)